Torentas "Žmogus geležiniais kumščiais / The Man with the Iron Fists (2012) [BDRip] Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Žmogus geležiniais kumščiais Originalus pavadinimas: The Man with the Iron Fists Žanras: Veiksmo Metai: 2012 Režisierius: RZA Vaidina: Russell Crowe, Lucy Liu, Rick Yune, Dave Bautista, Jamie Chung, Byron Mann, RZA, Cung Le ... Apie filmą: Nuo tada, kai atvyko į Kinijos Džiunglių kaimą, miestelio kalvis pagrindinės giminės narių verčiamas kurti sudėtingus griovimo įrankius. Kai užverda klanų...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žmogus geležiniais kumščiais / The Man with the Iron Fists (2012) [BDRip] Veiksmo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Žmogus geležiniais kumščiais


Originalus pavadinimas: The Man with the Iron Fists
Žanras: Veiksmo
Metai: 2012

Režisierius: RZA
Vaidina: Russell Crowe, Lucy Liu, Rick Yune, Dave Bautista, Jamie Chung, Byron Mann, RZA, Cung Le ...

Apie filmą: Nuo tada, kai atvyko į Kinijos Džiunglių kaimą, miestelio kalvis pagrindinės giminės narių verčiamas kurti sudėtingus griovimo įrankius. Kai užverda klanų planuojama kova, atvykėlis pasitelkia senovinę energiją, kad pasiverstų žmogumi-ginklu.

Išvien su legendiniais didvyriais besikaudamas su besieliais piktadariais, jis turi pasitelkti savo galias, kad išgelbėtų savo globojamus žmones.

IMDB

Įgarsinta: LT (Profesionalus, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.35:1), 23.976 fps, XVID 1787 Kb/s, 0.341 Bits/(Pixel*Frame)
Audio LT/EN: AC-3, 384 Kbps, 6 channels, Front: L C R, Side: L R, LFE


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų