Torentas "Žmogus - orkestras / The Band / L'homme orchestre (1970) [BDRip] Komedija, Muzikinisal" :: PiratuSala.lt

Žmogus - orkestras Originalus pavadinimas: The Band / L'homme orchestre Žanras: Komedija, Muzikinisal Metai: 1970 Režisierius: Serge Korber Vaidina: Louis de Funès, Noëlle Adam, Olivier De Funès, Daniel Bellus ... Apie filmą: Legendinė prancūzų komedija su talentinguoju komiku Louisu De Fuinesu ir nemažiau talentingu aktoriaus sūnumi Olivieriu. Istorija prasideda, kai šokėjų trupės vadovas į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žmogus - orkestras / The Band / L'homme orchestre (1970) [BDRip] Komedija, Muzikinisal

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Žmogus - orkestras

Originalus pavadinimas: The Band / L'homme orchestre
Žanras: Komedija, Muzikinisal
Metai: 1970

Režisierius: Serge Korber
Vaidina: Louis de Funès, Noëlle Adam, Olivier De Funès, Daniel Bellus ...

Apie filmą: Legendinė prancūzų komedija su talentinguoju komiku Louisu De Fuinesu ir nemažiau talentingu aktoriaus sūnumi Olivieriu. Istorija prasideda, kai šokėjų trupės vadovas Evanas kartu su savo pagalbininku Filipu ir merginomis išvyksta į gastroles Romoje.

Jie prižiūri visas šokių trupės merginas, kad jos neturėtų ryšių su vyrais. Tai trukdo darbui. Tačiau gastrolių Romoje metu paaiškėja, kad viena mergina jau turi kūdikį. Vadovas imasi vaiką globoti, nes mano kad tai - Filipo vaikas. O kaip yra iš tiesų?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Eidvydas Stankevičius, "LNK") + Rusų / Prancūzų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1 036x440 (2,35:1), 24,000 kps, 2 067 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 2 kanalai, 144 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 2 kanalai, 112 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 2 kanalai, 112 kb/s

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2017-05-07 10:16Naudinga: 0

Daugiau filmų su Louis de Funès'u:

Oscar (1967) [BDRip]

Louis de Funès - Movies Pack (1964-1982)