Torentas "Žmogus Voras 3 / Spider Man 3 (2007) [BDRip] Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai" :: PiratuSala.lt

Žmogus Voras 3 Originalus pavadinimas: Spider Man 3 Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai Metai: 2007 Režisierius: Sam Raimi Vaidina: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church Apie filmą: Po ilgos kovos su piktadariais ir asmeninio gyvenimo nesėkmėmis, Piteris Parkeris (akt. Tobey Mcguire) atrado pusiausvyrą tarp pareigos žmonijai ir atsidavimo savo Merei ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žmogus Voras 3 / Spider Man 3 (2007) [BDRip] Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Žmogus Voras 3


Originalus pavadinimas: Spider Man 3
Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai
Metai: 2007

Režisierius: Sam Raimi
Vaidina: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church

Apie filmą: Po ilgos kovos su piktadariais ir asmeninio gyvenimo nesėkmėmis, Piteris Parkeris (akt. Tobey Mcguire) atrado pusiausvyrą tarp pareigos žmonijai ir atsidavimo savo mylimajai Merei Džein (akt. Kirsten Dunst). Atrodo, galiausiai išaušo ilgai lauktos ramybės dienos – kai šaukia pareiga, Žmogus-voras skuba į pagalbą, bet likusį laiką Piteris leidžia su Mere Džein.

Bet tai tik tyla prieš audrą. O audros debesys virš Piterio galvos susitvenkė tikrai juodi. Juodi, tikrąja to žodžio prasme. Vieną dieną, kai jam vėl teko gelbėti žmoniją, Žmogaus-voro kostiumas staiga ėmė keistis. Iš raudonai mėlyno jis virto juodu kaip smala. O kartu su kostiumu ėmė keistis ir pats Piteris. Su nuostaba Piteris pajunta, kad jo galios sustiprėjo, o pojūčiai paaštrėjo. Tačiau tai tik viena medalio pusė. Paslaptingas kostiumo pasikeitimas atvėrė ir tamsiąja Piterio asmenybės pusę.
Buvęs žmonijos gelbėtojas tiesiog akyse ėmė keistis. Padvigubėjusios galios apsuka Piteriui galvą. Jis atstumia žmones, kurie jį nuoširdžiai myli. Jam dabar neegzistuoja niekas, tik jis pats ir naujos galimybės, atsivėrusios po keistos ir netikėtos transformacijos.

„Žmogus-voras 3“ – trečioji populiaraus komikso ekranizacijos dalis. Visų komikso gerbėjų laukia nauji Žmogaus-voro nuotykiai ir kvapą gniaužianti kova su blogiu.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 1280x544 (2:35.1) 23,976 fps, AVC (High@L4.1), 1551kb/s avg
Audio: Lt-AC3, 160kb/s, 44.1kHz, 2ch. En-AC3, 224kb/s, 48kHz, 6ch.


Filmo pristatymas:

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų