Torentas "Žmogus Voras / Spider Man (2002) [BDRip] Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai" :: PiratuSala.lt

Žmogus Voras Originalus pavadinimas: Spider Man Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai Metai: 2002 Režisierius: Sam Raimi Vaidina: Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco Apie filmą: Anksti tapęs našlaičiu Peteris Parkeris gyvena Niujorke su savo mylima teta May ir dėde Benu. Peteris - paprastas moksleivis, dirba mokyklos laikraštyje fotografu, svajoja apie Mary...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žmogus Voras / Spider Man (2002) [BDRip] Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Žmogus Voras


Originalus pavadinimas: Spider Man
Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai
Metai: 2002

Režisierius: Sam Raimi
Vaidina: Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco

Apie filmą: Anksti tapęs našlaičiu Peteris Parkeris gyvena Niujorke su savo mylima teta May ir dėde Benu. Peteris - paprastas moksleivis, dirba mokyklos laikraštyje fotografu, svajoja apie žaviąją Mary Jane Watson ir laiką leidžia su draugužiu Harry Osborn. Mokyklos ekskursijos į mokslinių tyrimų laboratoriją metu Peteriui įkanda genetiškai pakeistas voras.

Greitai po šio įvykio vaikinas pradeda jausti keistų galių antplūdį: jis apdovanojamas didžiule jėga ir voriškomis savybėmis. Peteris gali pinti tinklus ir pradeda jausti vorišką nuojautą artėjant pavojui. Pasivadinęs "žmogumi-voru", Peteris savo sugebėjimus pirmiausia panaudoja lengvam pinigų gavimui. Tačiau pamatęs tragišką įvykį netoli jo namų, "žmogus-voras" nusprendžia savo gyvenimą paskirti kovai su nusikalstamumu, bet niekada neužmiršti jo dėdės žodžių: “Didelė galia reikalauja didžiulės atsakomybės”.

Tuo tarpu maniakiškas verslininkas Norman Osborn - Harrio tėtis – bando pasikeisti įvairių eksperimentų pagalba. Klaidingos cheminės formulės dėka Normanas tampa ne tik protingesnis ir stipresnis, bet ir pamišęs. Dabar jis - Žaliasis Goblinas, Žmogaus – Voro didžiausias priešas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 1280x688 (1:85.1) 23,976 fps, AVC (High@L4.1), 1551kb/s avg
Audio: Lt-AC3, 160kb/s, 44.1kHz, 2ch. En-AC3, 224kb/s, 48kHz, 6ch.


Filmo pristatymas:

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų