Torentas "Žodžiai ir vaizdai / Words and Pictures (2013) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Žodžiai ir vaizdai Originalus pavadinimas: Words and Pictures Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2013 Režisierius: Fred Schepisi Vaidina: Clive Owen, Juliette Binoche, Bruce Davison, Navid Negahban ... Apie filmą: Sąmojingoje romantinėje dramoje vaidina patrauklus Juliette´ės Binoche ir Clive´o Owen´o duetas, kartu ekrane pasirodantis pirmą kartą. Pradinės mokyklos anglų kalbos savo ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žodžiai ir vaizdai / Words and Pictures (2013) [BDRip] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Žodžiai ir vaizdai


Originalus pavadinimas: Words and Pictures
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2013

Režisierius: Fred Schepisi
Vaidina: Clive Owen, Juliette Binoche, Bruce Davison, Navid Negahban ...

Apie filmą: Sąmojingoje romantinėje dramoje vaidina patrauklus Juliette´ės Binoche ir Clive´o Owen´o duetas, kartu ekrane pasirodantis pirmą kartą. Pradinės mokyklos anglų kalbos mokytojas Džekas Markusas apverkia savo mokinių susižavėjimą socialiniais tinklais ir gerais įvertinimais, o ne domėjimąsi rašytiniu žodžiu.
Angliškas aprašymas:
A flamboyant English teacher (Clive Owen) and a new, stoic art teacher (Juliette Binoche) collide at an upscale prep school. A high-spirited courtship begins and she finds herself enjoying the battle. Another battle they begin has the students trying to prove which is more powerful, the word or the picture. But the true war is against their own demons, as two troubled souls struggle for connection. įvertinimais, o ne domėjimąsi rašytiniu žodžiu.


IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI»+ Anglų (Originalas)
Subtitrai: Anglų - (išjungiami)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (H.264) AVC, 956 x 400 (2.40:1), 23.976 fps, 1350 kbps (0.147 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AAC-LC, 48.0 kHz, 6 ch, ~224.00kbps (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų