Torentas "На пятьдесят оттенков темнее / Fifty Shades Darker (2017) [HDTVRip] Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

На пятьдесят оттенков темнее Originalus pavadinimas: Fifty Shades Darker Žanras: Drama, Romantinis Metai: 2017 Režisierius: James Foley Vaidina: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford ... Apie filmą: Pirmosios dalies pabaigoje išsiskyrę, Ana ir Kristijanas netrukus supranta, kad negali vienas be kito. Siekdamas susigrąžinti mylimąją, Kristijanas sutinka su Anos sąlygomis ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

На пятьдесят оттенков темнее / Fifty Shades Darker (2017) [HDTVRip] Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


На пятьдесят оттенков темнее

Originalus pavadinimas: Fifty Shades Darker
Žanras: Drama, Romantinis
Metai: 2017

Režisierius: James Foley
Vaidina: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford ...

Apie filmą: Pirmosios dalies pabaigoje išsiskyrę, Ana ir Kristijanas netrukus supranta, kad negali vienas be kito. Siekdamas susigrąžinti mylimąją, Kristijanas sutinka su Anos sąlygomis ir apriboja savo seksualinius poreikius vardan normalių, labiau tradicinių santykių.

Tačiau naujajame santykių etape netrukus atsiranda ir naujų problemų. Anos dėmesio ima siekti naujas jos viršininkas Džekas, taip sukeldamas Kristijano pavydą. Anos problemos įsikūnija dviejose moteryse iš mylimojo praeities. Dabartinė Kristijano verslo partnerė Elena (akt. Kim Basinger) kažkada buvo toji moteris, kuri supažindino naivų vaikiną su rafinuotais sekso žaidimais. Negana to, į Kristijano gyvenimą sugrįžta ir ankstesnė jo simpatija. Ar sugebės mylimieji nugalėti iškilusias problemas ir surasti juos abu tenkinantį santykių receptą?

IMDB

Įgarsinta: Ru Дублированный

Kokybė: HDTVRip
Video: XviD, 1702 Кбит/с, 720x304
Audio: AC3, 2 ch, 192 Кбит/с

Filmo pristatymas:

YoutubeNuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų