Torentas "Mitai / Мифы(2017)[ WEB-DL 1080p]" :: PiratuSala.lt

Mitai Originalus pavadinimas: Мифы / Mitai Žanras: Comedy Metai: 2017 Režisierius: Aleksandr Molochnikov Vaidina: Яннис Пападопулос, Паулина Андреева, Фёдор Бондарчук, Сергей Безруков, Иван Ургант, Милош Бикович, Ксения Раппопорт, Виктория Исакова, Максим Суханов, Андрей Смоляков, Игорь Верник, Вадим Верник, Надежда Маркина, Ирина Розанова, Ирина Пегова, Марта Тимофеева Apie filmą: Paskutinė...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Mitai / Мифы(2017)[ WEB-DL 1080p]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Mitai


Originalus pavadinimas: Мифы / Mitai
Žanras: Comedy
Metai: 2017

Režisierius: Aleksandr Molochnikov
Vaidina: Яннис Пападопулос, Паулина Андреева, Фёдор Бондарчук, Сергей Безруков, Иван Ургант, Милош Бикович, Ксения Раппопорт, Виктория Исакова, Максим Суханов, Андрей Смоляков, Игорь Верник, Вадим Верник, Надежда Маркина, Ирина Розанова, Ирина Пегова, Марта Тимофеева

Apie filmą: Paskutinė Rusijos kino viltis, prodiuseris ir režisierius Fiodoras (Fiodoras Bondarčiukas) už muzikinio klipo gamybą skolingas nemažą sumelę 90-ųjų banditams. Aktorius Sergejus (Sergejus Bezrukovas) jau suvaidino visus vaidmenis pradedant Jėzumi Kristumi ir baigiant voveriuku. Talentingas artistas puola į depresiją, nes nebežino kaip reikės dabar gyventi. O pats populiariausias šalyje TV laidų vedėjas Ivanas (Ivanas Urgantas) tiesiog negali sustoti juokauti. Jis tai daro visur ir visada – pusryčiaudamas, mylėdamasis ir net per laidotuves. Neapsikentusi tokio elgesio jį palieka jo mylimoji (Paulina Andrejeva).

Pagrindinis mūsų filmo herojus Graikas (Janis Papadopulos) išsiruošia pakartoti visiems gerai žinomą Odisėjo kelionę. Tačiau jis nuplaukia ne į tą pusę ir atsiduria Maskvoje, XXI amžiuje. Kur jis iškart papuola tarp žinomų ir turtingų Rusijos žmonių.

Ogi pasirodo, kad visi mūsų įsitikinimai apie žvaigždžių gyvenimą – iš tiesų tėra mitai. Realybėje viskas daug blogiau. Besistengdamas išspręsti žvaigždžių problemas, Graikas įsimyli paties didžiausio viršininko žmoną ir pasiryžta padaryti viską, kad ją pagrobtų iš Maskvos Olimpo.
Rusiškas:
Последняя надежда русского кино, продюсер и режиссер Федор, торчит денег за музыкальный клип браткам из 90-х. Артист Сергей сыграл всех от Иисуса Христа до белочки. У Сергея кончились роли, он в депрессии, и не знает, как жить дальше. Телеведущий страны номер один, Иван, не может перестать шутить в обычной жизни. Девушка Ивана не понимает, почему он смешит ее за завтраком, в постели и даже на похоронах. Ничего не напоминает? Нищий иностранец по чистой случайности попадает в самую гущу жизни богатых и знаменитых. Выясняется, что все наши представления о жизни звезд — мифы. На самом деле все гораздо хуже. Пытаясь помочь звездам решить их проблемы, наш герой влюбляется в жену Большого градоначальника и решает сделать все, чтобы похитить ее с Московского Олимпа.

IMDB

Įgarsinta: RU (Orginalus)


Kokybė: WEB-DL 1080p
Video: MPEG-4 AVC, 4564 Kb/s, 1920x796
Audio: AC3, 384 kb/s (6 ch)
Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų