Torentas "Человек-паук: Возвращение домой / Spider-Man: Homecoming (2017) [BDRip] фантастика, боевик, приключения" :: PiratuSala.lt

Человек-паук: Возвращение домой Originalus pavadinimas: Spider-Man: Homecoming Žanras: фантастика, боевик, приключения Metai: 2017 Režisierius: Джон Уоттс Vaidina: Том Холланд (Peter Parker / Spider-Man), Роберт Дауни мл. (Tony Stark / Iron Man), Майкл Китон (Adrian Toomes / Vulture), Мариса Томей (May Parker), Джон Фавро (Happy Hogan), Джейкоб Баталон (Ned), Зендея (Michelle), Лора Хэрриер ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Человек-паук: Возвращение домой / Spider-Man: Homecoming (2017) [BDRip] фантастика, боевик, приключения

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Человек-паук: Возвращение домой

Originalus pavadinimas: Spider-Man: Homecoming
Žanras: фантастика, боевик, приключения
Metai: 2017

Režisierius: Джон Уоттс
Vaidina: Том Холланд (Peter Parker / Spider-Man), Роберт Дауни мл. (Tony Stark / Iron Man), Майкл Китон (Adrian Toomes / Vulture), Мариса Томей (May Parker), Джон Фавро (Happy Hogan), Джейкоб Баталон (Ned), Зендея (Michelle), Лора Хэрриер (Liz), Тони Револори (Flash), Дональд Гловер (Aaron Davis), Гвинет Пэлтроу (Pepper Potts), Боким Вудбайн (Herman Schultz / Shocker #2)

Apie filmą: После исторической встречи с командой Мстителей Питер Паркер возвращается домой, стараясь зажить обычной жизнью под опекой своей тёти Мэй. Но теперь за Питером приглядывает ещё кое-что... Тони Старк видел Человека-Паука в деле и должен стать его наставником. Когда новый злодей Стервятник угрожает уничтожить всё, что дорого Питеру, приходит время доказать всем, что такое настоящий супергерой.

IMDB

Įgarsinta: RU Профессиональный (полное дублирование) [Лицензия Blu-ray CEE]
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 73 ~1366 kbps avg, 0.26 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbps

Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų