Jusu zaidziami zaidimai (Zanras) - puslapis 3 :: Forumas :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Jusu zaidziami zaidimai (Zanras)
Pereiti į Atgal  1, 2, 3  
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pabendraukim -> Apie žaidimus
Autorius Pranešimas
(nežinomas)

Naudinga: 0
Nauja žinutėĮkelta: 2017-01-27 15:29    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Android žaidimu visiškai nežaidžiu, nes per daug lėvi jie, beto ir valdymas *Aš nesikeikiu* kaip ir telefonai žaidimams *Aš nesikeikiu*

Na ant PC žaidžiu dabar BURNOUT PARADISE - THE ULTIMATE BOX
Žanras: Lenktynės
Labai geras žaidimas, net geresnis už NEED FOR SPEED - Most Wanted (2005)

PC arbo Console žaidimai geriausi ;)

(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2017-01-31 11:18    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Na aš kadangi esu šaudyklinių fanas, tai BF žaidžių, neseniai praėjau Red dead redemption, tai žiauriai boooring žaidimas, praėjau tik dėl to, kad mane azartas visada apima, o šiaip tai joji gal kokį 70-80 procentų, o paskui šaudau gaudau. Ir dabar noriu investuoti į RE7, jau radau kur pirkti, bet gal įkels kas nors į torentus :)

SavininkasAukotojas 8

Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-02-16 17:30    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Gal ką užkabins ir prisijungs prie BF 4 serijos Youtube

Savininkas yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
ohdude

Nauja žinutėĮkelta: 2017-03-03 14:22    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

as labiau ant saudykliu turiu ant ps3 bf3,bf4 bet neveikia multiplayer
:weep:

ohdude yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
izajdejas

Nauja žinutėĮkelta: 2017-03-12 11:40    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

"Space Simulatoriai?" Šiuo metu einamiausias Kerbal Space Program
Kam gali nepatikti matematika ir tikslumas? :D

Na o kai jau pradeda nuo visko galvą skaudėt, galima atsiplaiduot ir League of Legends įsijunkt. Jei kas Duo Plat elo, parašykit AŽ.

izajdejas yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2017-06-15 10:54    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

maliunga Paskelbta:
Kas is Online geimu tai tik CABAL. :thumbsup: :-D O seip daznai palosiu Euro Truck Simulator2, GTA4 :-P :-D :whistle:

Aš irgi CABAL ir GTA4 fanas :D Bet šiaip, tai gamespedition svetainėj yra daug gerų žaidimų ir įžvalgų. Gali ten pasižiūrėt. Manau tikrai kažką išsirinksi. Ai, dar dabar pradėjau žaisti RE7. Tai žiauriai patinka!

Rodyti pranešimus:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pabendraukim -> Apie žaidimus Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką
Pereiti į Atgal  1, 2, 3
Puslapių 33

Pereiti į:  

Jūs negalite rašyti pranešimus šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume