Juoko dozė - anekdotai - puslapis 5 :: Forumas :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Juoko dozė - anekdotai
Pereiti į Atgal  1, 2, 3, 4, 5  
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pabendraukim -> Pramogos
Autorius Pranešimas
(nežinomas)

Naudinga: 0
Nauja žinutėĮkelta: 2014-04-16 15:59    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Karalius skelbia varžybas kas laimes tas už jo princeses gales tekėt.

Ateina rusas,lenkas ir lietuvis

Karalius sako: Kas ilgiausiai išbus su barsuku narvia tas ir tekės.

į eina lietuvis i narva išbuvo 20sekundižiu ir jau išeina

į eina rusas išbuna 30sekundžiu ir išeina ir sako: vyrai jau nebegaliu

į eina lenkas išbuna 1valandą ir išeina barsukas sako: vyrai jau nebegaliu

Karalius klausia: kas acitiko barsuke barsukas sako žinai kaip lenkas prišika tai eina n* smirda.

(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2014-07-22 13:22    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Dukra klausia tevo:
-Teti, galiu eiti i kluba? Tetis sako:
- Tu ten gersi rukysi? Dukra sako:
-ne ne tevai nerukysiu tetis sako vel:
-ai tai viskas aišku tratinsies su bernais dukra sako:
-ne ne tevai nebus taip tevas griežtai sake:
- nu tai n**ui ten tau tau ten buti?

(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2014-08-03 17:34    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

parvaziuoja blondine nakti namo su taxu ir neturi pinigu susimoketi , pasako tai taxistui .. taxistas pagalvoja ir pamato einanti vyra . tas blondinei sako : - davai as tave tam vyrui uz 10 litu perduosiu ? blondine : - gerai . taxistas islipa is masinos , tamsu , prieina prie vyro ir sako : - davai tu man 10 litu o as tau mergiote . vyras sako : - kam man ji ? taxistas : nu galesi su ja krumuose .. nu zinai *Aš nesikeikiu* .. vyras : nu davai , paduoda taxistui 10 lt , paima mergina ir nuvaro i krumus .. eina pro sali policininkas , isgirdes aimanas pasviecia i krumus , pamates , kad juose vyras su blonde sako : tai ka veikiat ? vyras : aj va su zmona biski .. policininkas : aj ... o as galvojau su *Aš nesikeikiu* kazkokia .. vyras : ir as taip galvojau , kol nepasvietet i mus su zibintuveliu ...

DjSeTSSuper Uploader 9

Nauja žinutėĮkelta: 2017-02-22 20:18    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Gena klausia kulverstuko:
- Klausyk, gal gali pasakyti, čia *Aš nesikeikiu* ar plastelinas?
Kulverstukas pakramto, pauosto...
- Tfiūūū... Aišku, kad *Aš nesikeikiu*!
Gena:
- Nu aš ir galvoju, iš kur pas mane triusikuose plastelinas gali būt...

Parašytas po 34 sekundžių:

Jūreivis kapitonui:
- Kapitone, mūsų laive yra žydras!
Kapitonas:
- Na, na... kas?
Jūreivis:
- Pirmiau pabučiuokit, tada pasakysiu!..

DjSeTS yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message Skype
DjSeTSSuper Uploader 9

Nauja žinutėĮkelta: 2017-05-29 21:00    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Florida. Pliažas. Smėlyje guli plikas negras, šalia jo - mažas negriukas. Negriukas klausia:
- Tėti, galima, aš su tavo pimpalu pažaisiu?
- Gerai, jei jau nori, žaisk. Tik toli nenubėk.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eina Raudonkepuraitė Černobilio mišku. Staiga ją užpuola vilkas ir klausia:
- Išprievartauti ar suėsti?
Raudonkepuraitė pakelia sijoną ir sako:
- Pačiulpti!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Esu priverstas jus šiek tiek nuliūdinti. Vakar jūsų dukra naktiniame klube siaubingai prisigėrė.
- Melas! Ji sakė, kad nieko į burną nepaėmė!
- Hmm... Panašu, jog teks nuliūdinti jus ir antrą kartą.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Medicinos studentė atsakinėja per egzaminą. Pastatytas skeletas, jame reikia parodyti, kurioje vietoje ir kokios kūno dalys buvo:
- Čia buvo širdis, čia buvo plaučiai, čia - kepenys. Štai čia buvo skrandis, o čia - inkstai... O čia buvo, - sako paraudusi studentė, - penis...
- Ne visai taip, - pertraukia ją profesorius, - penis čia ne buvo, o būdavo. Tai yra moters skeletas.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Užlipa anglas, lietuvis ir kinietis į kalną ir šoka žemyn.
Lietuvis rėkia:
-Aš tave myliu!!!
Pasigirsta aidas:
-Aš tave myliu myliu!!
Šoka anglas ir rėkia:
-I love you!!!
Pasigirsta aidas:
-I love love you!!!
Šoka kinietis ir rėkia:
-我爱你!!!!
Pasigirsta aidas:
-Ką bl**

Gyveno vieną kartą pardavimų vadybininkas. Reikėjo jam darbą susirasti. Išsiuntinėjo jis savo cv ir atėjo į vieną tokią kontorą į pokalbį su generaliniu direktoriumi. Ir truko jų pokalbis 6 valandas. Jau ir direktorius po devyniais prakaitais, ir vadybininkas tris kartus vandens prašė. Niekaip negali susitarti. Pradėjo nuo 600 Eur per mėnesį - o jau dėl 2000 Eur ginčijasi, ir procentus, ir bonusus, ir kažkokią ten dar sporto salę, mobilų ryšį, pietus, draudimus, atostogas, komandiruotpinigius, tarnybinę masiną, notebooką, krūvą ten visko vadybininkas sau išsiderėjo.
Pasidavė galiausiai generalinis direktorius, su visom sąlygom sutiko. Viską, ko prašė vadybininkas - davė.
Pradėjo vadybininkas dirbti ir per pirmąjį mėnesį padidino pardavimus trigubai, paskui dešimteriopai, paskui šimteriopai, paskui iš viso viską kontoroje pardavė: baldus, kanceliarines prekes, sekretorę - vyrams į pirtį, klientų duomenų bazę - konkurentams, o pati gen. direktorių - mokesčių inspekcijai.
Todėl, kad jis buvo labai geras pardavimų vadybininkas

Youtube

DjSeTS yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message Skype
Andzela

Nauja žinutėĮkelta: 2017-05-29 22:24    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Valstietis gryzta namo.O zmona sako:
Buvo ateje i namus kazkokie zmones ir klausia
ar mes parduodame asiliuka ????
Ir ka tu jiems pasakei ???
Pasakiau ,kad tu isejes.

Andzela yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message Skype
vidme92Aukotojas

Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-05-30 10:44    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Kuo skiriasi juodaodis nuo parko suoliuko?
Parko suoliukas gali išlaikyti visą šeimą :) :)

Parašytas po 1 minutės:

Koks skirtumas tarp dviračio ir juodaodžio?

Dviradtis užsidėjęs "lenciūga" nepradeda repuoti :)

vidme92 yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
LTUNedufa

Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-08-19 21:28    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

ejo ejo begemotas ir baigesi anegdotas
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

LTUNedufa yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Rapolas9

Nauja žinutėĮkelta: 2017-10-01 11:55    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Labai rūpestinga močiute dirbusi tatuiruočiu salone ištatuiravo miegančiam anūkui ant kaktos žodį ''lochas'',kad vaikas žiemą be kepurės nebėgiotų :-) [/quote]

Parašytas po 1 minutės 35 sekundžių:

Rapolas9 Paskelbta:
Labai rūpestinga močiute dirbusi tatuiruočiu salone ištatuiravo miegančiam anūkui ant kaktos žodį ''lochas'',kad vaikas žiemą be kepurės nebėgiotų :-)

Rapolas9 yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Rodyti pranešimus:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pabendraukim -> Pramogos Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką
Pereiti į Atgal  1, 2, 3, 4, 5
Puslapių 55

Pereiti į:  

Jūs negalite rašyti pranešimus šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume