PiratuSala.lt

Kokia antivirusine naudojate? Puslapių 33
Pereiti į Atgal  1, 2, 3  All

Autorius:  BenasLTU [ 2016-06-29 12:38 ]
Pranešimo tema: 

Tiesiog mano tėtė :D perka kaspersky jau nuo labai seniai.

Parašytas po 4 minučių 19 sekundžių:

Tas kas sako kasperskis lievas jo "gimimo data" "© 1997 – 2016 Kaspersky Lab"
Pats nueik į http://www.kaspersky.com ir apacioje rasi... kasperskis lievas xD greiciau tavo smegenys :D

Autorius:  nomeda [ 2016-08-31 09:13 ]
Pranešimo tema: 

O pagal ką jūs renkatės antivirusinę ? Pasiūla tikrai didelė, o kuri geriausia? Čia turbūt reikėtų atsižvelgti ir į kompiuterio galingumą?

Autorius:  Ixas119 [ 2016-10-23 20:48 ]
Pranešimo tema: 

Labai seni pasisakymai. Tai įmesiu naujesnį :-) Aš naudoju Eset vien dėl to, kad sklandžiau veikia kompiuteris, ne taip pastebimai jis dirba savo darbą, kaip Kaspersky. Bet teko kartą įsivaryti virusą, kuris nepasišalino perdiegus Windows, blokavo didelę dalį programų diegimą, visiškai nieko negalėjau įrašyti į cd. Nero neleido įdiegti, Ashampoo leido, bet ties rašymu į cd romą visada buvo error. Eset skanavimo rezultatas buvo toks: "virusas nežinomos kilmės , nenustatyta buvimo vieta". Ragai. Pasidariau "bootable (saugiame režime skanavimą)" fleše iš Eset, kurio pagalba įjungus pc galbūt būtų pavykę praskanuoti ir pašalinti virusą, kai sistema nepaleista. Deja, blokavo net ir tokį variantą. Žinokite, šioje problemoje būtent Kaspersky man padėjo. Būtent jų fleše įkėlus "bootable" versiją lėtai, labai lėtai ir ilgai, bet sėkmingai mano pc buvo pagydytas. taip, Kaspersky lėtas. Bet po šios patirties tai galiu tvirtinti: kartais jis gali padaryti tai, ko nesugeba Eset. Matyt, todėl pigesnis. O kai pigesnis ir naudoju, bent šiuo metu. Bet neatmetu, kad kada nors grįšiu prie kaspersky. Tai tikrai gera antivirusinė.

Autorius:  Lietuv [ 2016-10-25 19:22 ]
Pranešimo tema: 

kaspersky internet 2016

Autorius:  efkele [ 2016-10-27 20:21 ]
Pranešimo tema: 

TEO "Antivirusas plius'' man tai ji visai gera. Berods 2 eurai per menesi

Autorius:  Sephiroth [ 2016-10-28 11:56 ]
Pranešimo tema: 

Windows Defender naudoju, nei pirk licencijos nereikia, nei keist i kita ir ši antivirusinė windows 10 puikiai apsaugo mano kompiuteri

Parašytas po 9 minučių 49 sekundžių:

Kas dar iš jūsu naudoja visiškai nemokama programa Windows Defender? Ar kada naudojote? :-D

Autorius:  TOMIJUS [ 2016-10-28 20:12 ]
Pranešimo tema: 

Nenaudoju jokios, tiesiog dar nepagalvojau apie tai po win perrašymo, bet siūlyčiau nod niekados nenuvylė :)

Autorius:  JaxSparrow [ 2016-10-29 21:38 ]
Pranešimo tema: 

Avast!

Autorius:  nomeda [ 2016-12-22 10:34 ]
Pranešimo tema: 

Na man Kaspersky tikrai nėra bloga antivirusinė programa Jau kelis metus ją turiu ir nieko blogo nepastebėjau. Kaip tik atvirkščiai, man ji patinka labiausiai iš visų anksčiau turėtų.

Puslapių 33
Pereiti į Atgal  1, 2, 3  All
Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką