PiratuSala.lt

Ar grįžti į windows 7? Puslapių 12
Pereiti į 1, 2  Pirmyn  All

Autorius:  daris [ 2016-02-22 18:31 ]
Pranešimo tema:  Ar grįžti į windows 7?

Sveiki,Naršydamas šiame puslapyje pamačiau Windows 7 atsisiuntimo Torentą. Pagalvojau kodėl gi man nepabandžius Windows 7?Nes šie naujieji Windows 10 kuo toliau tuo daugiau jie mane liūdina...Dėl šio reikalo pasiklausiau savo draugo , jis patarė insistaliuoti Windows 8,1.Vis dar neapsisprendžiu ką rinktis.Norėčiau jūsų pasiklausti ką šiuo atvejų reikia rinktis?
P.S. Kadangi aš esu žaidimų mėgėjas ir man reikia sistemos ant kurios veiktu naujausi žaidimai.Galit balsuoti ir apklausoje.

Autorius:  rimkar [ 2016-02-23 16:44 ]
Pranešimo tema: 

rasaisi sistema nevisam gyvenimui, tad kokia nori tokia rasykis. laikui begant vistiek teks persirasineti (siaip as uz win 7, bent jau kolkas)

Autorius:  daris [ 2016-02-25 15:43 ]
Pranešimo tema: 

rimkar Paskelbta:
rasaisi sistema nevisam gyvenimui, tad kokia nori tokia rasykis. laikui begant vistiek teks persirasineti (siaip as uz win 7, bent jau kolkas)

Aš noriu pasirinkti operacine sistema kuri būtu ilgam laikui.Man nepatinka perašinėti sistema kas diena.

Autorius:  rimkar [ 2016-02-26 10:40 ]
Pranešimo tema: 

daris Paskelbta:

Aš noriu pasirinkti operacine sistema kuri būtu ilgam laikui.Man nepatinka perašinėti sistema kas diena.

cia tau ne koks roleksas, nusipirkai ir iki gyvenimo pabaigos,
sistema veikia, dirba, instaliuoji salini programas reiskia reik valytis,
tie kas labai daznai tai daro persirasineja sistema bent i pusmeti karta

cia panasiai kaip su masina, jei nori vazinetis reik ir tepalus keist
ir padangas ir panasiai, o o kartais ir kapitalini padaryt

na jei tu nori kad tau sistema ilgai butu, tai isirasyk ja ir daugiau
nejunk kompiuterio ir tau ji tarnaus labai ilgai

Autorius:  Desala15 [ 2016-02-29 18:29 ]
Pranešimo tema: 

rimkar Paskelbta:
daris Paskelbta:

cia tau ne koks roleksas, nusipirkai ir iki gyvenimo pabaigos,
sistema veikia, dirba, instaliuoji salini programas reiskia reik valytis,
tie kas labai daznai tai daro persirasineja sistema bent i pusmeti karta

cia panasiai kaip su masina, jei nori vazinetis reik ir tepalus keist
ir padangas ir panasiai, o o kartais ir kapitalini padaryt

na jei tu nori kad tau sistema ilgai butu, tai isirasyk ja ir daugiau
nejunk kompiuterio ir tau ji tarnaus labai ilgai

Galbūt visą gyvenima :lol: . O šiaip tai siūlyčiau win 10 nes ji greita ir stabili. O šiaip kiek aš dirbu su PC esu Kompiuteristas ir siūlyčiau prasivalyti Aušintuvą bent kas pusmetį kad gerai pc veiktų jei tai Loptopas siūlyčiau jį visa ardyt ir žiūrėt kad dulkių nebūtu ir sena termo pasta nuvalyti ir nauja uždėti tada pc nekais ir tyliau dirbs esu tai pats išbandes ir rekomenduoju ir jums tai išbandyti jei reikės pagalbos padėsiu. Termo pasta keičiasi kas metus ne dažniau. :-)

Autorius:  Pypsius [ 2016-04-02 10:08 ]
Pranešimo tema: 

Windows 10 turiu ir nesiskundziu tikrai geriau nei 8 ar 7 :) Apie xp jau is vis nekalbu legenda...

Autorius:  Lietuv [ 2016-04-03 14:41 ]
Pranešimo tema: 

Pypsius Paskelbta:
Windows 10 turiu ir nesiskundziu tikrai geriau nei 8 ar 7 :) Apie xp jau is vis nekalbu legenda...
Sutinku :)

Autorius:  kudas [ 2016-04-03 15:18 ]
Pranešimo tema: 

windows 10 :thumbsup: :thumbsup:

Autorius:  Sephiroth [ 2016-04-04 13:11 ]
Pranešimo tema: 

Na aš labiau prie windows 10 :-) Patariu jei nori žaist pačius naujausius žaidimus be problemu tai gerai jie tinka, bet jei nori senesnius žaidimus žaist pvž kaip resident evil 4, need for speed - most wanted black edition (2005) ar need for speed - carbon tinka windows 7. ;-)

Autorius:  daris [ 2016-04-04 13:22 ]
Pranešimo tema: 

Sephiroth Paskelbta:
Na aš labiau prie windows 10 :-) Patariu jei nori žaist pačius naujausius žaidimus be problemu tai gerai jie tinka, bet jei nori senesnius žaidimus žaist pvž kaip resident evil 4, need for speed - most wanted black edition (2005) ar need for speed - carbon tinka windows 7. ;-)

Ačiū už patarimą

Parašytas po 45 sekundžių:

Ačiū visiems už jūsų patarimus!Nusprendžiau persirašyti į windows 10.

Autorius:  Sephiroth [ 2016-04-04 14:28 ]
Pranešimo tema: 

:-) Prašom.

Autorius:  noras [ 2016-12-05 22:25 ]
Pranešimo tema: 

AS NAUDOJU WINDOW7 JIE GERAUSI IRA

Autorius:  minde2281 [ 2016-12-08 20:01 ]
Pranešimo tema: 

noras Paskelbta:
AS NAUDOJU WINDOW7 JIE GERAUSI IRA
Nesakičiau kad gereusi dabar windows 10 gereusi pagal mane spartesni ir saugesni.

Autorius:  ferumis [ 2016-12-09 21:35 ]
Pranešimo tema: 

viskas ok 7 ar 10 problemu nera ,o siaip 10 grazu tvarkinga ir daug problemu nekelia

Autorius:  gretaxx1 [ 2016-12-09 23:22 ]
Pranešimo tema: 

Man irgi windows 10 daug geriau nei 7. Netgi kompiuteris veikt geriau pradėjo, kai įsirašiau windows 10 :D

Puslapių 12
Pereiti į 1, 2  Pirmyn  All
Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką