LAGAS :: Forumas :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

LAGAS
Pereiti į 1, 2  Pirmyn  
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pagalbos centras -> Kompiuterių problemos
Autorius Pranešimas
(nežinomas)

Naudinga: 0
Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-07 03:43    Pranešimo tema: LAGAS Atsakyti su citata

Pas mane pastaruoju metu kompas dažnai pastringa,bet tai vyksta neseniai įjungus kompiuterį.Nereguoja į komandas ir rodo,kad pele kraunas po kurio laiko viskas vel veikia normaliai.Turejau AVG praskanavau nieko nerado turiu Spyware Doctor randa bet visalaik istrina turiu ESET NOD32 su licenzija nieko neaptinka gal žinot kaip numažint ta laga?

Savininkas 8

Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-07 03:53    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Prieš kiek laiko WIN buvo įrašyti? Draiveriai visi surašyti?

Peržiūrėk procesus, gal pamatysi ką nors įtartino.

Savininkas yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-07 03:56    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Viskas normaliai yra surašyta,o winai prieš kokius 2-3 metus buvo įrašyti,bet jaučiu bandysiu persirašyt..

GytisUž pagalbą vystant piratų salą. 7

Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-07 03:57    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Va va... Antivirusinė po antivirusinės ir vienos problemos... Jau geri 2 metai be antivirusinių gyvenu, tik kas kiek laiko prasiskanuoju. Ir virusų mažiau, ir kompiuterio veikla stabilesnė..

Gytis yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Savininkas 8

Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-07 05:07    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

2-3 metai yra daug, per tą laiką tikriausiai susikaupė nemažai šiukšlių registre.

Galima su spec. programomis prasivalyti, bet geriausias variantas persirašyti WIN.

Gyti iš kur tu žinai, kad virusų mažiau? internetiniai ir nemokamos antivirusinės versijos visko nesuranda kaip ir mokamos.

(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-07 21:54    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Na nesvarbu ačiū visiem už variantus persirašiau Win 7 ir problemų nebėra :)

GytisUž pagalbą vystant piratų salą. 7

Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-08 05:05    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Adminas Paskelbta:

Gyti iš kur tu žinai, kad virusų mažiau? internetiniai ir nemokamos antivirusinės versijos visko nesuranda kaip ir mokamos.

Įsirašau antivirusinę normalią, dažniausiai AVG ir nuskenavęs ištrinu.. Paskutinį kartą virusą mačiau kuris buvo į PC įlindęs gruodžio mėnesį...

Gytis yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Savininkas 8

Nauja žinutėĮkelta: 2012-07-08 06:41    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Žinai prieš kiek laiko pas mane buvo įsiveisęs virusas? - 3 metus. Nuo to karto mane saugo Kasperskis. :)

(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2012-08-06 03:14    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Adminas Paskelbta:
Žinai prieš kiek laiko pas mane buvo įsiveisęs virusas? - 3 metus. Nuo to karto mane saugo Kasperskis. :)

Mane irgi :lol:

robis99

Nauja žinutėĮkelta: 2015-05-15 23:00    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Savininkas (parrot) tiesa man irgi taip yra , be antivirusines geriau :)

robis99 yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Savininkas 8

Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2015-05-18 21:39    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

robis99 Paskelbta:
Savininkas (parrot) tiesa man irgi taip yra , be antivirusines geriau :)
Esi Lietuvis, tai manau suprasi, kad mašina be signalizacijos yra lengvas grobis tavo kaimynams :-D

(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2015-05-18 22:05    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

7 metai be antivirusines ir kol gyvas tu slamstu nesirasysiu, visad zinau kur lendu ir ka siunciuos ir vargo nera

MANT 6

Nauja žinutėĮkelta: 2015-05-18 23:24    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

NissanGTR Paskelbta:
7 metai be antivirusines ir kol gyvas tu nslamstu nesirasysiu, visad zinau kur lendu ir ka siunciuos ir vargo nera
Jei kas nutinka tai naudoju CCleaner ir jis viską sutvarko.O šiaip tai yra Avast, bet
ji kaip ir nereikalinga.

MANT yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Savininkas 8

Nauja žinutėĮkelta: 2015-05-18 23:38    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Daugelis net nežino, kad turi pasigavę padarą, o tie padarai yra trijų rūšių: piktybiniai, kurie tavo akivaizdoje daro pokyčius. Nepiktybiniai, kurie tau nežinant renka informacija, bei neutralūs, kurie naudoja tavo PC resursus. Gyvename tokiais laikais, tad privalu saugotis ir saugoti savo turtą.

MANT 6

Nauja žinutėĮkelta: 2015-05-19 00:09    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Man nekartą teko susidurti su kenkejiskomis programomis tai karta be meistro neapsejau.Atsiunti pvz. Kokia nors programa tai tuo paciu visokiu nesamoniu buna.Tai sako jeigu ka nors instaliuoji tai ziurek ant ko varneles dedi.

MANT yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Rodyti pranešimus:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pagalbos centras -> Kompiuterių problemos Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką
Pereiti į 1, 2  Pirmyn
Puslapių 12

Pereiti į:  

Jūs negalite rašyti pranešimus šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume