Ar KASPERSKY LAB tikrai nepatikima? :: Forumas :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai. Prisijunk prie mūsų komandos jau dabar.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 
Ar KASPERSKY LAB tikrai nepatikima?
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pagalbos centras -> Nesuprantu...
Autorius Pranešimas
daris


Naudinga: 0
Nauja žinutėĮkelta: 2017-08-08 18:10    Pranešimo tema: Ar KASPERSKY LAB tikrai nepatikima? Atsakyti su citata

Sveiki, turbūt dauguma yra skaitę straipsnius apie tai, kad KASPERSKY LAB glaudžiai susijusi su Rusijos slaptosiomis tarnybomis (šaltinis: https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/kompiuteriu-saugos-bendrove-kaspersky-lab-glaudziai-susijusi-su-rusijos-slaptosiomis-tarnybomis-646-492161 ). Tai gi, norėčiau jūsų paklausti, ar patikima šią antivirusinę naudoti tikrai saugu?
 
daris yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message Skype
AndzelaAukotojasBagotas :) 8


Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-08-08 19:18    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

JAV žvalgybos vadovams kilo abejonių dėl „Kaspersky“ (6)
BNS
2017 m. gegužės 12 d. 11:11

JAV žvalgybos aukščiausieji vadovai ketvirtadienį viešai išsakė abejonių dėl tarptautinės kibernetinio saugumo bendrovės „Kaspersky Labs“ produktų, nes ši kompanija yra glaudžiai susijusi su Rusija.
JAV žvalgybos vadovams kilo abejonių dėl „Kaspersky“

Šeši pagrindiniai žvalgybos tarnybų vadovai per Senato posėdį dėl išorinių grėsmių Jungtinėms Valstijoms sakė esantys susirūpinę dėl šios bendrovės produktų plataus naudojimo, bet kokios nors konkrečios rizikos neįvardijo.

Paklaustas, ar jam žinoma saugumo grėsmė, susijusi su „Kaspersky“ programine įranga, Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus pareigas einantis Andrew McCabe'as atsakė: „Esame labai dėl to susirūpinę ir skiriame tam labai didelį dėmesį.“

Gynybos žvalgybos agentūros (DIA) direktorius generolas leitenantas Vincentas Stewartas nurodė, kad jo tarnyba vengia šios bendrovės produktų.

„Kiek žinau, mūsų tinkluose jokių „Kaspersky“ programų nėra“, – sakė jis ir pridūrė, kad DIA privatūs kontraktininkai irgi vengia naudoti šiuos produktus.

Apie savo susirūpinimą šiuo klausimu taip pat trumpai pasisakė Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV), Nacionalinio saugumo agentūros (NSA), Nacionalinės geoerdvinės žvalgybos agentūros (NGA) vadovai, taip pat nacionalinės žvalgybos direktorius.

„Man (tai) asmeniškai žinoma ir kaip Nacionalinės saugumo agentūros direktorius esu įsitraukęs į „Kaspersky Lab“ klausimą“, – sakė NSA vadovas Mike'as Rogersas.

Tačiau JAV pareigūnai reiškia abejonių dėl kai kurių „Kaspersky Lab“ darbuotojų, esą susijusių su Rusijos gynybos ir žvalgybos tarnybomis.

Kai kurie nerimauja, kad bendrovė gali suteikti Rusijos žvalgybai slaptą prieigą prie kompiuterių, kuriuose esama įdiegtų jos programų. JAV pareigūnai ypač susirūpinę, kad naudodamiesi įtartinomis programomis užsienyje esantys nusikaltėliai gali prasiskverbti į Amerikos infrastruktūros tinklus.

„Kaspersky“ neigia palaikanti kokius nors ryšius su kuria nors vyriausybe.

„Kompanija niekada nepadėjo ir nepadės jokiai vyriausybei pasaulyje vykdyti kibernetinį šnipinėjimą“, – sakoma ketvirtadienį paskelbtame bendrovės pranešime.

„Kaspersky Lab“ nuomone, visiškai nepriimtina, kad bendrovė būtų neteisingai kaltinama neturint jokių tvirtų įrodymų, pagrindžiančių šiuos klaidingus pareiškimus“, – pridūrė ji.

Ketvirtadienį šią temą socialiniame tinkle „Reddit“ taip pat komentavo J.Kasperskis ir teigė, kad jo bendrovė niekaip nesusijusi su Rusijos vyriausybe. Kompanijos vadovas siūlėsi duoti parodymus JAV Senatui.

„Pagarbiai nesutinku su jų nuomone ir man labai gaila, kad šie ponai dėl politinių priežasčių negali naudoti geriausios rinkoje programinės įrangos“, – rašė J.Kasperskis, turėdamas omenyje JAV žvalgybos vadovus.

Tačiau buvęs CŽV pareigūnas Seanas Kanuckas, paskirtas pirmuoju JAV nacionalinės žvalgybos pareigūnu kibernetinio saugumo reikalams, sakė, kad susirūpinimą dėl „Kaspersky“ daugiausiai kursto Amerikos įstatymų leidėjai, nesuprantantys, kad bendrovės ir JAV vyriausybės institucijos moka pinigus šiai kompanijai, kad ši palaikytų „tiesioginę prieigą“ prie jų sistemų.

„Tai reiškia, kad bet kokie Kongreso klausimai apie „Kaspersky“ produktų „slaptą prieigą“ atspindi tam tikrą naivumą, nes daugelis „Kaspersky“ klientų sąmoningai moka (pinigus), kad būtų prižiūrimas visas jų tinklų turinys.“
P.S.niekas negali pasakyti ant kiek ji patikima.Teks apsispręsti pačiam arba palaukti tolimesnio tyrimo :-)
 
Andzela yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message Skype
Rodyti pranešimus:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pagalbos centras -> Nesuprantu... Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką
Puslapių 11

 
Pereiti į:  

Jūs negalite rašyti pranešimus šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume