Blokuoja Linkomanija? :: Forumas :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 
Blokuoja Linkomanija?
 
Pradėti naują temą   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Svarbu -> Naujienos
Autorius Pranešimas
Pypsius 9


Naudinga: 0
Nauja žinutėĮkelta: 2017-11-20 17:30    Pranešimo tema: Blokuoja Linkomanija? Atsakyti su citataPirmadienį Vilniaus apygardos teisme nuo 16.00 skelbiamas nuosprendis garsiojoje „Linkomanijos“ byloje, kur ieškovas – Lietuvos autorių teisių gynimo asociacija (LATGA) – teismo prašo nurodyti atsakovams – kai kuriems Lietuvos interneto paslaugų teikėjams – nurodyti drausti prieigą prie „Linkomanija.net“ interneto svetainės.

LATGA atstovaujančio advokato, bendrovės „AAA Law“ partnerio Andriaus Iškausko teigimu, „Linkomanija“ per 2013-2016 m. laikotarpį iš vartotojų gavo daugiau nei 332 tūkst. eurų pajamų už paslaugų – galimybės gauti neteisėtą prieigą prie autorių teisėmis saugomų kūrinių – teikimo. „Neapsigaukime, kad „Linkomanija“ vadina tai parama – tai yra ūkinė-komercinė veikla, kuomet papildomos paslaugos teikiamos už atlygį“, – svetainės veikimo principus aiškino advokatas A.Iškauskas. Atsakovai šioje byloje yra „Telia“, „Bitė“, LRTC, „Cgates“, „Init“, „Balticum TV“, „Splius“ ir „Penkių kontinentų komunikacijos centras“. Atsakovų pusei atstovaujantis „Telia“ advokatas prof. Vytautas Mizaras teisme tvirtino, kad „Linkomanijos“ byla nėra parengta nagrinėjimui teisme ir tai yra labiau teisės politikos klausimas, tinkamesnis svarstymui Seime, tačiau, anot jo, bylos nagrinėjimas teisme yra pernelyg daug pažengęs, kad jį būtų galima nutraukti be vienokio ar kitokio teismo sprendimo. Be to, V.Mizaras abejojo LATGA įgaliojimais būti ieškovu šioje byloje. „Atlikę analizę padarėme išvadas: ieškovas administruoja tik nedidelės dalies iš 130 Lietuvos atlikėjų kūrinių skaitmeninio atgaminimo teises ir nė vieno iš 226 užsienio atlikėjų kūrinių skaitmeninio atgaminimo teisių“, – sakė advokatas V.Mizaras. Jis nurodė, kad toliau teisme galima vadovautis tik tų minėtų 28 lietuviškų autorių teisėmis ir jų administravimu, nes tik jiems LATGA gali atstovauti šioje byloje. Dėl to, anot advokato, būtų neproporcinga dėl 28 autorių ir mažiau nei 100 jų kūrinių, nuorodos į kuriuos patalpintos svetainėje „Linkomanija.net“, drausti prieigą prie visos svetainės. Teismo sprendimas Ieškinys patenkintas, interneto paslaugų teikėjai įpareigoti savo pasirinktomis priemonėmis ir asociacijos LATGA sąskaita savo paslaugų gavėjams uždrausti pasiekti „Linkomanijos“ interneto svetainėje esančią dalinimosi rinkmenomis internete platformą. Taip pat iš atsakovų priteista lygiomis dalimis atlyginti bylinėjimosi išlaidas asociacijai LATGA – viso 8811,37 eurų. Teisėjas nurodė, kad ieškovai turi teisę nuosprendį per 30 dienų apskųsti. Nuosprendis įsiteisės jeigu nebus pateikta apeliacija arba po apeliacijos išnagrinėjimo. Ieškovai džiaugiasi „Mes džiaugiamės, kad Vilniaus Apygardos teismas priėmė sprendimą patenkinti mūsų ieškinį, kuriame reikalaujame didžiausių interneto teikėjų blokuoti prieigą prie seniausios Lietuvoje piratinės svetainės „Linkomanija“. Džiugu, kad mūsų teismai vadovaujasi Europos teismuose suformuotais precedentais ir laikosi jų praktikos. Labai tikimės, kad interneto teikėjai teismo sprendimo neskųs ir pagaliau apsispręs dėl savo pozicijos – ar jie yra pasirengę kovoti prieš piratus, kurie iš jų atima klientus, ar jie nori toliau prisidėti prie nelegalaus kūrinių naudojimo internete, suteikdami spartų internetą ir prieigą prie piratinių svetainių. Savaime suprantama, tai nekeičia mūsų apsisprendimo – mes kovosime teisme iki galo“, – sako Asociacijos LATGA vadovas Jonas Liniauskas.
 
Pypsius yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message Skype
Buratinas85 7


Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-11-20 20:33    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

O kaži, ar blokuos pvz linkomanija.ai ?
 
Buratinas85 yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
CloudStrifeIšjungta 0


Naudinga: -1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-11-22 10:20    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Debilai kažkokie, čia kiekvieno reikalas ar parsisiūst ar pirk. Eina jie n.... neuždirbs tai jū reikalas. Vakar žiurėjau žiniose. Juokdariai :lol: Apie pelną pradėjo kalbėt kad per piratus mažiau parduoda įrašu. Tai ne jū reikalas, kas nori taip ir daro. ;-) Noriu kažko originalaus perku, noriu parsisiūnčiu internetu. Pvž Anglijoje gyvendamas tai niekas čia neparduoda originalių disku lietuvių kalba filmų. Tai siunčiuosi. Žodžiu tai jie eina ant ''N'' raidės ir gerai. Duhai jie. Pamišo. :lol:

Jie tik rūpinasi tik savimi kad tik tiems reikia uždirbt, o gal mums žmonėms taip pat reikia uždirbt. :closedeyes:
 
CloudStrife yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message Skype
Ramundelizzz


Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-11-22 21:36    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Šaltinis: 15min

Praėjus vos dviem dienos po to, kai Vilniaus apygardos teismas paskelbė svetainei „Linkomanija.net“ nepalankų sprendimą, pastaroji svetainė nebeveikia. Tiesa, tai – ne pernelyg operatyvaus ir uolaus teismo sprendimo vykdymo rezultatas, o techninių nesklandumų Švedijoje pasekmė. Kaip „Linkomanijos“ „Facebook“ paskyroje rašo šios paskyros valdytojai, „Nulinko LM interneto tiekėjas. Būna ir tokių sutapimų. Tikimės, kad greitai veiks“.
 
Ramundelizzz yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
geruliai


Naudinga: +1
Nauja žinutėĮkelta: 2017-11-23 16:08    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Linkomanija veikia.
 
geruliai yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Rodyti pranešimus:   
Pradėti naują temą   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Svarbu -> Naujienos Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką
Puslapių 11

 
Pereiti į:  

Jūs negalite rašyti pranešimus šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume