Torentas "Anglų kalba per 25 dienas (2009) Audio" :: PiratuSala.lt

Anglu kalba per 25 dienas Žanras: Audio Išleidimo metai: 2009 Kalba: LT Apie programą: Lietuviu Anglu audio kalbos kursas, yra 25 pamokos.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Anglų kalba per 25 dienas (2009) Audio

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Anglu kalba per 25 dienas

Žanras: Audio
Išleidimo metai: 2009
Kalba: LT

Apie programą: Lietuviu Anglu audio kalbos kursas, yra 25 pamokos.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintismukas155 9
KomentarasParašė 2016-02-28 16:55
Piratų piratas


Naudinga: 0

Keleta zodziu ar fraziu per tas 25 dienas nebent ismokti galima , bet tikrai nera tiek kiek reikia , kad ismoktum anglu kalba kitiem metu neuztenka , kad ismoktu anglu kitiems uztenka filmus ziuret ismoksta :-)

Redagavo mukas155 (2016-02-28 16:57)