Komentarai "Anglų kalba per 25 dienas (2009) Audio" :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Komentarai "Anglų kalba per 25 dienas (2009) Audio"
mukas155 9
KomentarasParašė 2016-02-28 16:55
Piratų piratas


Naudinga: 0

Keleta zodziu ar fraziu per tas 25 dienas nebent ismokti galima , bet tikrai nera tiek kiek reikia , kad ismoktum anglu kalba kitiem metu neuztenka , kad ismoktu anglu kitiems uztenka filmus ziuret ismoksta :-)

Redagavo mukas155 (2016-02-28 16:57)