Torentas "Sovietine Lietuva - Kaip mes gyvenome 1953 - 1985" :: PiratuSala.lt

Sovietine Lietuva - Kaip mes gyvenome 1953 - 1985 Tipas: Istorija Aprašymas: Tai stambiausias musu projektas multimedia srityje, turintis edukacine bei isliekamaja verte. Cia talpinama 40 min. video, 1 val. audio, 300 psl. teksto, per 1000 vaizdo bylu. Projektas, kuriuo siekeme atspindeti tarybines epochos dvasia moderniomis priemonemis. Tikrai verta pamatyti!

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sovietine Lietuva - Kaip mes gyvenome 1953 - 1985 Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sovietine Lietuva - Kaip mes gyvenome 1953 - 1985

Tipas: Istorija

Aprašymas: Tai stambiausias musu projektas multimedia srityje, turintis edukacine bei isliekamaja verte. Cia talpinama 40 min. video, 1 val. audio, 300 psl. teksto, per 1000 vaizdo bylu. Projektas, kuriuo siekeme atspindeti tarybines epochos dvasia moderniomis priemonemis. Tikrai verta pamatyti!

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų