Torentas "Agatha Christie - Herkulio žygdarbiai (2012) [PDF, LT] Detektyvas" :: PiratuSala.lt

Agatha Christie - Herkulio žygdarbiai Autorius: Agatha Christie Žanras: Detektyvas Išleidimo metai: 2012 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Leidėjas: FNS GROUP Metai: 2012 Puslapiai: 320 ISBN: 9786098057089 Versijos kodas: PT. Formatas: 18 x 11 cm, minkšti viršeliai, PDF Kalba: Lietuvių Vertėjas: Jonas Sipulis Ištrauka: Erkiulis Puaro savo išvaizda vargiai priminė antikinį graikų herojų. Vis...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Agatha Christie - Herkulio žygdarbiai (2012) [PDF, LT] Detektyvas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Agatha Christie - Herkulio žygdarbiai

Autorius: Agatha Christie
Žanras: Detektyvas
Išleidimo metai: 2012
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Leidėjas: FNS GROUP
Metai: 2012
Puslapiai: 320
ISBN: 9786098057089
Versijos kodas: PT.
Formatas: 18 x 11 cm, minkšti viršeliai, PDF
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Jonas Sipulis

Ištrauka: Erkiulis Puaro savo išvaizda vargiai priminė antikinį graikų herojų. Vis dėlto – nusprendė detektyvas – jam, kaip ir Herkuliui, teko atsakomybė išvaduoti visuomenę nuo pačių nemaloniausių monstrų.
Taigi prieš išeidamas į pensiją Puaro pasiryžo imtis dar dvylikos bylų: jo paties sau paskirtų „darbų“. Kiekvieną iš jų galima įtraukti į kriminologijos metraštį kaip herojišką dedukcijos žygdarbį.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų