Torentas "Būkim Stiprūs ir Gražūs (2005) [PDF, LT] Sportas" :: PiratuSala.lt

Būkim Stiprūs ir Gražūs Autorius: Frederic Delavier Žanras: Sportas Išleidimo metai: 2005 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Šio asmeninio sporto patarėjo vieta – ne jūsų bibliotekos lentynoje, o jūsų sporto krepšyje, nes joks kitas vadovas taip išsamiai neapžvelgia raumenims skirtų pratimų. Kiekviename skyriuje rasite 15-20 pratimų, iliustruotų unikaliais spalvotais, anatomiškai tiksliais –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Būkim Stiprūs ir Gražūs (2005) [PDF, LT] Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Būkim Stiprūs ir Gražūs

Autorius: Frederic Delavier
Žanras: Sportas
Išleidimo metai: 2005
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Šio asmeninio sporto patarėjo vieta – ne jūsų bibliotekos lentynoje, o jūsų sporto krepšyje, nes joks kitas vadovas taip išsamiai neapžvelgia raumenims skirtų pratimų.
Kiekviename skyriuje rasite 15-20 pratimų, iliustruotų unikaliais spalvotais, anatomiškai tiksliais piešiniais. Kiekvieną iliustraciją papildo praktinė informacija, kaip taisyklingai atliekami pratimai, kokios raumenų grupės lavinamos. Nesvarbu, ar tik pradėjote svajoti apie tobulą ir sveiką kūną, ar jau pasiekėte puikių rezultatų – naudodamiesi šiuo vadovu, galėsite sudaryti individualią treniruočių programą.
Dėl originalios raumenų darbo “anatomijos” bei vertingų iliustracijų ši knyga apdovanota Didžiąja sporto technikos ir pedagogikos premija.

Frédéric Delavier – ne tik pasaulinio garso atletas, Prnacūzijos vicečempionas. Jis puikiai išmano ir žmogaus anatomijos bei dailės principus. Autorius studijavo anatomiją Paryžiaus dailės mokykloje, lankė skrodimo kursus medicinos fakultete; be to, jis atliko lyginamosios anatomijos tyrimus Paryžiaus gamtos muziejuje ir vykdė paleontologinius gyvūnų atkūrimo darbus. Frédéric Delavier yra žurnalo Monde du Muscle redaktorius, taip pat daugelio kitų žurnalų bei specialių publikacijų bendraautorius. Skaito paskaitas ir veda seminarus apie taikomąją biomechaniką.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų