Torentas "Giedrė Gorienė - Nusikaltimas valstybės vardu (2014) [PDF, LT]" :: PiratuSala.lt

Giedrė Gorienė - Nusikaltimas valstybės vardu Išleidimo metai: 2014 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Tai antroji laikraščio „Karštas komentaras" vyr.redaktorės Giedrės Gorienės žurnalistinio tyrimo apie 1991 m. liepos 31-osios naktį įvykdytų Medininkų žudynių tyrimą knyga. Nors Lietuva – nepriklausoma, demokratinė valstybė, švenčianti valstybės atkūrimo 100-metį, septynerius metus kad...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Giedrė Gorienė - Nusikaltimas valstybės vardu (2014) [PDF, LT]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Giedrė Gorienė - Nusikaltimas valstybės vardu

Išleidimo metai: 2014
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Tai antroji laikraščio „Karštas komentaras" vyr.redaktorės Giedrės Gorienės žurnalistinio tyrimo apie 1991 m. liepos 31-osios naktį įvykdytų Medininkų žudynių tyrimą knyga. Nors Lietuva – nepriklausoma, demokratinė valstybė, švenčianti valstybės atkūrimo 100-metį, septynerius metus trukęs žurnalistinis tyrimas atskleidė, kad teismai sugeba be įrodymų, paprastai, kaip du kart du, iki gyvos galvos pasodinti į kalėjimą žmogų, rimtais veidais sakydami: „Viskas čia gerai".
Žurnalistinis tyrimas rodo, kad iš tikrųjų nieko čia gero nėra – visą tą laiką iki dirbtinio taško padėjimo Medininkų žudynių byloje visuomenei buvo ciniškai meluojama.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų