Torentas "Renata Šerelytė - Žvaigždžių medžiaga (2017) [PDF, LT]" :: PiratuSala.lt

Renata Šerelytė - Žvaigždžių medžiaga Išleidimo metai: 2017 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Timis – paauglys. Galima sakyti, yra užkietėjęs vienišius – socialiniame tinkle teturi vieną draugą. Gyvena kartu su savo pašėlusia močiute, laisvalaikiu mėgsta programuoti. Vieną dieną eidamas per miškelį jis randa nužudytos klasės draugės Evelinos kūną... Nors ir šiurpu, tai atrodo lyg galima ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Renata Šerelytė - Žvaigždžių medžiaga (2017) [PDF, LT]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Renata Šerelytė - Žvaigždžių medžiaga

Išleidimo metai: 2017
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Timis – paauglys. Galima sakyti, yra užkietėjęs vienišius – socialiniame tinkle teturi vieną draugą. Gyvena kartu su savo pašėlusia močiute, laisvalaikiu mėgsta programuoti. Vieną dieną eidamas per miškelį jis randa nužudytos klasės draugės Evelinos kūną... Nors ir šiurpu, tai atrodo lyg atsitiktinumas.
Atsitiktiniais galima laikyti ir svarbius įkalčius, padėjusius atskleisti nusikaltimą, ir daugelį kitų Timiui nutikusių dalykų: pažintį su Kristupėliu iš Gūdžiojo kiemo, namie atsiradusią keistą katę, vėjo pamušalą senelį Bartoną, paslaptingą Evelinos sapnoraštį.
O gal visa tai – ne atsitiktinumai, o dėsningų įvykių grandinė, kad Timis į pasaulį ir artimus žmones pažvelgtų kitaip?
Tai šiuolaikiška istorija apie paauglius, beglobius, betėvius ir vienišus vaikus, kurie suaugę ne pagal metus, kurie rūpi, jei apskritai rūpi, tik patiems sau ir be paliovos ieško meilės ir savo vietos po saule.
Renata Šerelytė – rašytoja, knygų vaikams ir suaugusiems autorė už savo kūrybą pelniusi Žemaitės premiją ir Antano Vaičiulaičio literatūrinę premiją, Jurgos Ivanauskaitės vardo premiją. Renatos Šerelytės knygos dažnai puikuojasi kūrybiškiausių metų knygų sąrašuose, jos knygos „Vardas tamsoje“, „Ledynmečio žvaigždės“, „Mėlynbarzdžio vaikai“ išverstos į anglų, prancūzų, švedų, rusų, gruzinų, lenkų ir kitas kalbas, o pagal romaną „Vardas tamsoje“ pastatyta to paties pavadinimo kriminalinė drama.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų