Torentas "Šiukšlyno Žmonės (2008) [PDF, LT] Romanas" :: PiratuSala.lt

Šiukšlyno Žmonės Autorius: Edmundas Malukas Žanras: Romanas Išleidimo metai: 2008 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Romanas parašytas kai šiukšlyno žmonės visuomenei nerūpėjo, kai jie tik būrėsi, kai apie didžiuosius Lietuvos šiukšlynus dar tik dygo ištisos gyvenvietės, dar tuomet, kai išmestas atliekas - metalą, elektroninius prietaisus, nurašytus miltus, kruopas, cukrų - valdė mafija. -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šiukšlyno Žmonės (2008) [PDF, LT] Romanas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šiukšlyno Žmonės

Autorius: Edmundas Malukas
Žanras: Romanas
Išleidimo metai: 2008
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Romanas parašytas kai šiukšlyno žmonės visuomenei nerūpėjo, kai jie tik būrėsi, kai apie didžiuosius Lietuvos šiukšlynus dar tik dygo ištisos gyvenvietės, dar tuomet, kai išmestas atliekas - metalą, elektroninius prietaisus, nurašytus miltus, kruopas, cukrų - valdė mafija.
Romanas - apnuoginta tikrovė, sudėtingi šiukšlyno vaikų Gustės ir Mato likimai.

Tai ketvirtas lietuviško bestselerių autoriaus romanas, parašytas su tikraisiais šiukšlyno žmonėmis, valkatomis, kaliniais, alkoholikais, narkomanais, juodojo verslo žmonėmis. Tai apnuoginta šiandiena.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų