Torentas "Stasys Lipskis - Spindėjo beržas tolumoj (2006) [PDF, LT]" :: PiratuSala.lt

Stasys Lipskis - Spindėjo beržas tolumoj Išleidimo metai: 2006 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Remdamasis poeto archyviniu palikimu, amžininkų laiškais bei prisiminimais, taip pat poeto užrašais, autorius piešia žinomo lietuvių rašytojo Pauliaus Širvio /19320 – 1979/ gyvenimo ir kūrybos metmenis.

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Stasys Lipskis - Spindėjo beržas tolumoj (2006) [PDF, LT]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Stasys Lipskis - Spindėjo beržas tolumoj

Išleidimo metai: 2006
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Remdamasis poeto archyviniu palikimu, amžininkų laiškais bei prisiminimais, taip pat poeto užrašais, autorius piešia žinomo lietuvių rašytojo Pauliaus Širvio /19320 – 1979/ gyvenimo ir kūrybos metmenis.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų