Torentas "Ugnė Barauskaitė - O rytoj vėl reikės gyventi (2002) [PDF, LT]" :: PiratuSala.lt

Ugnė Barauskaitė - O rytoj vėl reikės gyventi Išleidimo metai: 2002 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Jaunos autorės romanas iš elektroninių laiškų, kuriuose - jaunų žmonių tikrovė: pramogų pasaulio užkulisiai, meilės, išdavystės, audringi vakarai ir naktys, sunkūs rytai, darbo problemos. Ir – iš šių potyrių susiklostančios išvados, mintys, prasmės.

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ugnė Barauskaitė - O rytoj vėl reikės gyventi (2002) [PDF, LT]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ugnė Barauskaitė - O rytoj vėl reikės gyventi

Išleidimo metai: 2002
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Jaunos autorės romanas iš elektroninių laiškų, kuriuose - jaunų žmonių tikrovė: pramogų pasaulio užkulisiai, meilės, išdavystės, audringi vakarai ir naktys, sunkūs rytai, darbo problemos.
Ir – iš šių potyrių susiklostančios išvados, mintys, prasmės.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų