Torentas "Vidmantė Jasukaitytė - Golgotos vynuogės (2001) [PDF, LT]" :: PiratuSala.lt

Vidmantė Jasukaitytė - Golgotos vynuogės Išleidimo metai: 2001 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Viena iš knygos rašymo paskatų – parodyti, kad malda gali gimti ne vien maldaknygėje, ji gimsta žmogaus širdyje. Tai gali įvykti bet kada, bet kur. Kiekvienas žmogus pajėgus pats ieškoti savo maldos žodžių. Svarbiausia – nuoširdumas renkantis maldos formą. Knygoje atveriu savo širdies kurioje su...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vidmantė Jasukaitytė - Golgotos vynuogės (2001) [PDF, LT]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vidmantė Jasukaitytė - Golgotos vynuogės

Išleidimo metai: 2001
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Viena iš knygos rašymo paskatų – parodyti, kad malda gali gimti ne vien maldaknygėje, ji gimsta žmogaus širdyje. Tai gali įvykti bet kada, bet kur. Kiekvienas žmogus pajėgus pats ieškoti savo maldos žodžių. Svarbiausia – nuoširdumas renkantis maldos formą.

Knygoje atveriu savo širdies slaptavietę, kurioje amžinai liks gyvi susitikimai su Broniumi Radzevičiumi, Viliumi Orvydu, Algirdu Verba, Marija Gimbutiene ir neprilygstama asmenybe – akla vienuole stačiatike motina Sergija bei jos bendrakeleive motina Filareta.

Visi jie šiandien yra Golgotos vynuogynas...

***

„Golgotos vynuogės“ yra pirmoji knyga iš ciklo, kuriame gvildenami Dievo ir žmogaus santykiai.

Šį ciklą tęsia romanai:
„Marija Egiptietė“ (2002)
„Dievas miršta vienišas“ (2003)
„Senis, arba laiškai Antikristui“ (2009)

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų