Torentas "Džordana Butkutė - Geriausios dainos I dalis (1985 - 1999) (2000) [MP3] Pop" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Džordana Butkutė Albumas: Geriausios dainos I dalis (1985 - 1999) Žanras: Pop Išleidimo metai: 2000 Dainų sąrašas: 1. Ach Oho 2. Angelas Su Smuikeliu 3. Dviese Su Tavim 4. Džordža 5. Eilinis Vakaras 6. Gimimo Diena 7. Išeinu (old) 8. Išvažiuosiu Aš 9. Kalėdų Naktis 10. Lietaus Lašai 11. Man Patinka (old) 12. Mano Mašina 13. Niekas Nekaltas 14. Prisimink 15. Sauja Žemuogių Po...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Džordana Butkutė - Geriausios dainos I dalis (1985 - 1999) (2000) [MP3] Pop

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Atlikėjas/Grupė: Džordana Butkutė
Albumas: Geriausios dainos I dalis (1985 - 1999)

Žanras: Pop
Išleidimo metai: 2000

Dainų sąrašas:

1. Ach Oho
2. Angelas Su Smuikeliu
3. Dviese Su Tavim
4. Džordža
5. Eilinis Vakaras
6. Gimimo Diena
7. Išeinu (old)
8. Išvažiuosiu Aš
9. Kalėdų Naktis