Torentas "Gintautas Kirkila (Klarkas) - Klarkas (Dainų Kolekcija) (2001 - 2006 ) [MP3] POP" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Gintautas Kirkila (Klarkas) Albumas: Klarkas (Dainų Kolekcija) Žanras: POP Išleidimo metai: 2001 - 2006 Dainų sąrašas: 1. Abdula 2. Ajajai 3. Amžinas Ratas 4. Apie Karšta Meile 5. Are Dirva Traktoriukas 6. Aš Negalvojau Pasikart 7. Aš Tave Myliu 8. Be Cento 9. Brolau 10. Bus Ruduo 11. Gal 12. Judas 13. Jūra 14. Linksmasis Popuri 15. Mano 30 Vasarų 16. Matumba 17. Nemune 18....

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Gintautas Kirkila (Klarkas) - Klarkas (Dainų Kolekcija) (2001 - 2006 ) [MP3] POP

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Atlikėjas/Grupė: Gintautas Kirkila (Klarkas)
Albumas: Klarkas (Dainų Kolekcija)

Žanras: POP
Išleidimo metai: 2001 - 2006

Dainų sąrašas:

1. Abdula
2. Ajajai
3. Amžinas Ratas
4. Apie Karšta Meile
5. Are Dirva Traktoriukas
6. Aš Negalvojau Pasikart
7. Aš Tave Myliu
8. Be Cento
9. Brolau
10. Bus Ruduo
11. Gal
12. Judas
13. Jūra
14. Linksmasis Popuri
15. Mano 30 Vasarų
16. Matumba
17. Nemune Ledai
18. Nežinau
19. Nors ir Sudėtinga
20. Onyte (Dolskio Popuri- Rugiageles, Palangos Juroj, Zengia Pulkas, Visur Buvau)
21. Pamętes Kelia
22. Pelenai
23. Po Berželiu
24. Ponai
25. Rima
26. Sonetas
27. Subesys
28. Sugryžimo Iliuzijos
29. Šinkoriau Vyno
30. Tavo Akys
31. Traktoriukas
32. Varpai
33. Velkanto
34. Vieną Naktį
35.Vienatvė

Formatas: MP3
Kokybė: 128

Papildoma informacija: Imkit ir klausykit linksmos, geros vežancios muzikos.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų