Torentas "Nėrius Pečiūra - Mažutė (2014) [MP3] Pop Rock / Punk Rock" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Nėrius Pečiūra Albumas: Mažutė Žanras: Pop Rock / Punk Rock Išleidimo metai: 2014 Apie atlikėją: Vilnietis Nėrius Pečiūra - muzikantas, žurnalistas, vaizdo klipų režisierius. Dirba radijo stoties "Geras FM" laidos "Atgal į 90-tuosius" vedėju. Studijavo Vilniaus universitete istorijos fakultete, grojo pankroko muzikos grupėse „Už Tėvynę“, „Bacefalai“ – N. ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nėrius Pečiūra - Mažutė (2014) [MP3] Pop Rock / Punk Rock

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Atlikėjas/Grupė: Nėrius Pečiūra
Albumas: Mažutė

Žanras: Pop Rock / Punk Rock
Išleidimo metai: 2014

Apie atlikėją:

Vilnietis Nėrius Pečiūra - muzikantas, žurnalistas, vaizdo klipų režisierius. Dirba radijo stoties "Geras FM" laidos "Atgal į 90-tuosius" vedėju. Studijavo Vilniaus universitete istorijos fakultete, grojo pankroko muzikos grupėse „Už Tėvynę“, „Bacefalai“ (Nėriaus sceninis slapyvardis – Atsuktuvas). N. Pečiūra su pankroko grupe „Už Tėvynę“ Lietuvoje tapo žinomas, kai 1988 metais dalyvavo legendiniame „Roko marše per Lietuvą“. Vėliau buvo sukūręs keletą pop ir rock stiliaus grupių, parašė keturias knygas.


Apie albumą:

Albume skamba lengvos mainstream rock ir punk rock stilių dainos. Dainų poezija balansuoja tarp subtilios lyrikos bei gyvenimiško sarkazmo. Albume yra vienuolika dainų. Kai kurios yra ankstesnių dainų naujos versijos. Šis albumas labai plačiai atspindi Nėriaus Pečiūros kūrybą, nes į albumą pateko dainos sukurtos nuo 1986 ("Aš nuplikau nuo peroksido") iki 2013 ("Mažutė") metų. Daugeliui kūrinių pastatyti vaizdo klipai. Paskutinis - „Dainelė apie chebrą“.


Dainų sąrašas:

01. Mažutė (3:15)
02. Aš kviečiu tave (3:29)
03. Pabelsiu 3 kartus (3:07)
04. Kas gali pakeisti gyvenimą (2:47)
05. Ant debesų (3:47)
06. Vėjas kelyje (3:41)
07. Dainelė apie chebrą (3:45)
08. Gėjai (2:58)
09. Sudegė Brodvėjus (3:11)
10. Ėjau rūkydama (3:21)
11. Aš nuplikau nuo peroksido (2:40)

Trukmė: 00:36:01

Formatas: MP3
Kokybė: 320 kbps, 44100 Hz, Joint-Stereo

Papildoma informacija: Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų