Torentas "Džeisonas Bornas / Jason Bourne (2016) [HDRip] Veiksmo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Džeisonas Bornas Originalus pavadinimas: Jason Bourne Žanras: Veiksmo, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Paul Greengrass Vaidina: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vincent Cassel ... Apie filmą: Džeisono Borno istorija prasidėjo prieš 14 metų, kuomet Matt‘as Damon‘as pirmą kartą suvaidino atmintį praradusį itin slapto CŽV projekto produktą – nenugalimą super kareivį, ieškantį Per...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Džeisonas Bornas / Jason Bourne (2016) [HDRip] Veiksmo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Džeisonas Bornas


Originalus pavadinimas: Jason Bourne
Žanras: Veiksmo, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Paul Greengrass
Vaidina: Matt Damon, Tommy Lee Jones, Alicia Vikander, Vincent Cassel ...

Apie filmą: Džeisono Borno istorija prasidėjo prieš 14 metų, kuomet Matt‘as Damon‘as pirmą kartą suvaidino atmintį praradusį itin slapto CŽV projekto produktą – nenugalimą super kareivį, ieškantį atsakymų apie savo praeitį. Per šiuos metus iš viso buvo sukurti keturi Borno serijos filmai, tačiau paskutiniame iš jų M. Damon‘as nevaidino – pastarojo filmo istorija pasakojo apie kitą to paties projekto karį.

Dabar, praėjus keleriems metams nuo tada, kai Džeisonas Bornas surado atsakymus į jį kamavusius klausimus ir pasislėpė nuo visa matančių CŽV akių, keistų įvykių grandinė priverčia jį vėl sugrįžti į pavojingą žaidimą. Buvusi CŽV agentė Nikė (akt. Julia Stiles) atskleidžia Bornui, kad viską prisiminti – dar nereiškia viską žinoti ir suprasti. Džeisonas Bornas leidžiasi į naujų atsakymų paiešką.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas vienbalsis)

Kokybė: HDRip
Video: 720x304 23fps 399Kb/s
Audio: 24 kHz 2 channels AAC at 69 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųmarsas7453 4
KomentarasParašė 2016-09-04 12:49
Patriotas


Naudinga: 0

P2P (angl. Peer-to-peer) yra tinklo modelis, kuriame keitimasis resursais vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Tai yra priešingybė kliento-serverio modeliui. Gryname P2P tinkle nėra kliento ir serverio sąvokų – susijungę vartotojai yra lygiaverčiai, t. y. kiekvienas veikia ir kaip klientas, ir kaip serveris.

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas siūlo lietuvišką „peer-to-peer“ atitikmenį lygiarangiai. Jame lygiarangių architektūra apibrėžiama kaip „tinklo architektūra, sudaryta iš dviejų arba daugiau kompiuterių, kurie keičiasi duomenimis naudodami tą pačią arba to paties tipo programinę įrangą“. [1]

Vienas iš P2P modelio taikymo pavyzdžių yra IRC DCC pokalbis ar failo siuntimas. Centriniai serveriai šiuo atveju reikalingi tik tam, kad padėtų surasti kitą pusę, o paskui bendravimas jau vyksta tiesiogiai. Gnutella ir kitos panašios sistemos sugeba atlikti paiešką ir nenaudodamos centrinio serverio. Tokių sistemų neįmanoma išjungti iš vieno centro: kartą paleistos, jos veikia tol, kol yra pakankamai norinčių jomis naudotis klientų.

Parašytas po 59 sekundžių:

Tai reiškia Kad Greičiau Eis Atsisiusti Jai tik 1 seederis ir daug siurbeliu
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-09-04 14:38Naudinga: 0

6/10 daugiau balu neduosiu... :-D

Redagavo (nežinomas) (2016-09-04 14:44)