Komentarai "Džeisonas Bornas / Jason Bourne (2016) [HDRip] Veiksmo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Komentarai "Džeisonas Bornas / Jason Bourne (2016) [HDRip] Veiksmo, Trileris"
marsas7453 4
KomentarasParašė 2016-09-04 12:49
Patriotas


Naudinga: 0

P2P (angl. Peer-to-peer) yra tinklo modelis, kuriame keitimasis resursais vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Tai yra priešingybė kliento-serverio modeliui. Gryname P2P tinkle nėra kliento ir serverio sąvokų – susijungę vartotojai yra lygiaverčiai, t. y. kiekvienas veikia ir kaip klientas, ir kaip serveris.

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas siūlo lietuvišką „peer-to-peer“ atitikmenį lygiarangiai. Jame lygiarangių architektūra apibrėžiama kaip „tinklo architektūra, sudaryta iš dviejų arba daugiau kompiuterių, kurie keičiasi duomenimis naudodami tą pačią arba to paties tipo programinę įrangą“. [1]

Vienas iš P2P modelio taikymo pavyzdžių yra IRC DCC pokalbis ar failo siuntimas. Centriniai serveriai šiuo atveju reikalingi tik tam, kad padėtų surasti kitą pusę, o paskui bendravimas jau vyksta tiesiogiai. Gnutella ir kitos panašios sistemos sugeba atlikti paiešką ir nenaudodamos centrinio serverio. Tokių sistemų neįmanoma išjungti iš vieno centro: kartą paleistos, jos veikia tol, kol yra pakankamai norinčių jomis naudotis klientų.

Parašytas po 59 sekundžių:

Tai reiškia Kad Greičiau Eis Atsisiusti Jai tik 1 seederis ir daug siurbeliu
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-09-04 14:38Naudinga: 0

6/10 daugiau balu neduosiu... :-D

Redagavo (nežinomas) (2016-09-04 14:44)