Torentas "Strečas / Stretch (2014) [BDRip] Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Strečas Originalus pavadinimas: Stretch Žanras: Komedija, Kriminalinis Metai: 2014 Režisierius: Joe Carnahan Vaidina: Patrick Wilson, Ed Helms, James Badge Dale, Brooklyn Decker ... Apie filmą: Režisierius Joe Carnahanas pristato kvapą gniaužiančią juodojo humoro komediją, kurioje pagrindinį vaidmenį sutiko atlikti žavusis Patrickas Wilsonas. Kai Strečas (minėtas aktorius Patrickas apsvaigęs...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Strečas / Stretch (2014) [BDRip] Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Strečas


Originalus pavadinimas: Stretch
Žanras: Komedija, Kriminalinis
Metai: 2014

Režisierius: Joe Carnahan
Vaidina: Patrick Wilson, Ed Helms, James Badge Dale, Brooklyn Decker ...

Apie filmą: Režisierius Joe Carnahanas pristato kvapą gniaužiančią juodojo humoro komediją, kurioje pagrindinį vaidmenį sutiko atlikti žavusis Patrickas Wilsonas.

Kai Strečas (minėtas aktorius Patrickas Wilsonas), apsvaigęs nuo kokaino, patenką į avariją, kurios kaltininkė yra paslaptinga nepažįstamoji, bei iškrenta per langą, jo gyvenimas pasikeičia negrįžtamai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 23fps 399Kb/s
Audio: 24 kHz 2 channels AAC at 77Kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų