Torentas "Microsoft Office 2007 Sulietuvinimas (2010) Ofisas" :: PiratuSala.lt

Microsoft Office 2007 Sulietuvinimas Žanras: Ofisas Išleidimo metai: 2010 Kalba: LT Apie programą: Microsoft Produktas kuris leidzia sulietuvinti savo turima 2007 metu ofisa. Kaip instaliuoti: Yra 2 budai instaliuoti. I Budas: Turint Kompe archivatoriu WinRar galime isskleisti failus ir tiesiog setup. II Budas: Turint Daemon tools programa padarom Virtualu Disko atvaizda ir setup.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Microsoft Office 2007 Sulietuvinimas (2010) Ofisas Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Microsoft Office 2007 Sulietuvinimas

Žanras: Ofisas
Išleidimo metai: 2010
Kalba: LT

Apie programą: Microsoft Produktas kuris leidzia sulietuvinti savo turima 2007 metu ofisa.

Kaip instaliuoti: Yra 2 budai instaliuoti.

I Budas: Turint Kompe archivatoriu WinRar galime isskleisti failus ir tiesiog setup.
II Budas: Turint Daemon tools programa padarom Virtualu Disko atvaizda ir setup.

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų