Torentas "Aš - zombė / iZombie *S03E02* (2017) [WEBRip] Komedija, Trileris" :: PiratuSala.lt

Aš - zombė Žanras: Komedija, Trileris Metai: 2017 Sezonas-Serija: *S03E02* Režisierius: Diane Ruggiero, Rob Thomas Vaidina: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley, David Anders, Aly Michalka, Aleks Paunovic, Hiro Kanagawa Aprašymas: Olivija (Liv) Mur – medicinos studentė, turinti mylinčią šeimą, draugų ir sužadėtinį. Bet gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom po vieno kuriame ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Aš - zombė / iZombie *S03E02* (2017) [WEBRip] Komedija, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Aš - zombė

Žanras: Komedija, Trileris
Metai: 2017

Sezonas-Serija: *S03E02*

Režisierius: Diane Ruggiero, Rob Thomas
Vaidina: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley, David Anders, Aly Michalka, Aleks Paunovic, Hiro Kanagawa

Aprašymas: Olivija (Liv) Mur – medicinos studentė, turinti mylinčią šeimą, draugų ir sužadėtinį. Bet gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom po vieno vakarėlio, kuriame ji paverčiama zombe. Dabar Liv trokšta tik smegenų. Ji meta daug žadančią karjerą ir ima dirbti Sietlo policijos departamento morge, kur gali ne tik patenkinti savo potraukį smegenims, bet ir atskleisti nusikaltimus kaip „aiškiaregė“ konsultantė. Padedama savo boso daktaro Ravi Čakrabarčio, kurį jos būklė labiau keri nei gąsdina, ir detektyvo Klaivo Babino, Liv turi skubėti į pagalbą Sietlo gyventojams, pažinti naująja save, išsiaiškinti, kas ją pavertė zombe, ir įveikti brėkštantį pavojų.

IMDB

Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Sonata)
Kokybė: WEBRip
Vaizdas: AVC, 1024x576 (16:9), 23,976 (24000/1001) kps, 2 000 kb/s
Garsas: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s

Filmo pristatymas:

Youtube

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų