Torentas "Didžiojo sprogimo teorija / The Big Bang Theory *S08 Complete* (2014) [BluRay] Komedija" :: PiratuSala.lt

Didžiojo sprogimo teorija Žanras: Komedija Metai: 2013 Sezonas: *S08* Režisierius: : Mark Cendrowski, Peter Chakos, Anthony Joseph Rich, James Burrows , Howard Murray Vaidina: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar Aprašymas: „Didžiojo sprogimo teorija“ yra naujas komedijinis serialas apie keletą jaunų fizikų, IT žinovų, mokslininkų su labai aukštu intelektu, į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Didžiojo sprogimo teorija / The Big Bang Theory *S08 Complete* (2014) [BluRay] Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Didžiojo sprogimo teorija

Žanras: Komedija
Metai: 2013

Sezonas: *S08*

Režisierius: : Mark Cendrowski, Peter Chakos, Anthony Joseph Rich, James Burrows , Howard Murray
Vaidina: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

Aprašymas: „Didžiojo sprogimo teorija“ yra naujas komedijinis serialas apie keletą jaunų fizikų, IT žinovų, mokslininkų su labai aukštu intelektu, bet su labai ribotu supratimu apie realų gyvenimą, linksmybes. Čia netikėtai į jų gyvenimą įsiveržia paprasta, graži kaimynė, kuri neturi jokio supratimo apie mokslinius dalykus, bet padeda jiems po truputį atrasti ir socialinę gyvenimo pusę. O kai prie jų prisijungia moksliukas laikantis savo donžuanu ir užsienietis iš Indijos, kuris niekada nešneka su merginomis, būna išvis linksma.

Serialas labai lengvai žiūrimas, daug įvairių juokingų, mokslo žmonių gyvenimiškų situacijų. Tiesa, kai pagrindiniai veikėjai pradeda aiškinti savo teorijas apie gyvenimą, paprastas situacijas labai moksliniais, intelektualiais terminais būna labai juokinga, bet tuo pačiu ir gana sunku suprasti.


IMDB

Kalba: Lietuvių k. (profesionalus - LNK), Anglų k. (originalus)
Kokybė: BluRay 720p
Video: AVC at ~5 829 kb/s : 1280 x 720 (1.778) at 23.976 fps
Audio: DTS at 755 kb/s : 6 channels, 48.0 kHz Language: lt
Audio: DTS at 755 kb/s : 6 channels, 48.0 kHz

Serialo pristatymas:
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų