Torentas "Hutenas ir ledi / Hooten and the Lady *S01* (2016) [BDRip] Nuotykiai, Veiksmo, Komedija" :: PiratuSala.lt

Hutenas ir ledi / Hooten and the Lady Žanras: Nuotykiai, Veiksmo, Komedija Metai: 2016 Sezonas-Serija: *S01* Režisierius: Tony Jordan, James Payne, Sarah Phelps Vaidina: Michael Landes, Ophelia Lovibond, Jessica Hynes, Shaun Parkes, Jonathan Bailey, Jane Seymour, Stevel Marc, Natasha Sparkes, Jenna Saras ir kiti. Aprašymas: Tai serialas apie aistringus keliautojus, kuriems nėra nepasiekiamų ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Hutenas ir ledi / Hooten and the Lady *S01* (2016) [BDRip] Nuotykiai, Veiksmo, Komedija Sidabrinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Hutenas ir ledi / Hooten and the Lady


Žanras: Nuotykiai, Veiksmo, Komedija
Metai: 2016

Sezonas-Serija: *S01*

Režisierius: Tony Jordan, James Payne, Sarah Phelps
Vaidina: Michael Landes, Ophelia Lovibond, Jessica Hynes, Shaun Parkes, Jonathan Bailey, Jane Seymour, Stevel Marc, Natasha Sparkes, Jenna Saras ir kiti.

Aprašymas: Tai serialas apie aistringus keliautojus, kuriems nėra nepasiekiamų vietų. Britų muziejaus kuratorė Aleks, ieškodama dingusios stovyklos, atvyksta į Amazonės džiungles ir neįprastomis aplinkybėmis susipažįsta su nuotykių ieškotoju ir kapų plėšiku Hutenu. Du iš pirmo žvilgsnio visiškai skirtingi žmonės netikėtai sudaro stiprią komandą, kuriai lemta aplankyti Sibiro beribes stepes, įspūdingus Himalajų kalnus, Karibus, Kambodžą, Aleksandriją ir senovės reliktų pilną Romą.

IMDB

Kalba: LT (Prof., vienbalsis) + EN - (Orginalas)
Kokybė: BDRip
Video: 1 208 x 680 (16:9), 25 fps, 2 000 Kbits,
Audio: Lietuvių, 48 kHz, AAC-LC, 6 ch, ~288 Kbps, Vytas Tulevičius - SDI,
Audio: Anglų, 48 kHz, AAC-LC, 6 ch, ~224 Kbps, Originalas,


Serialo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų