Torentas "Madam Secretary / Ponia sekretorė *S01* (2014) [HDTVRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Madam Secretary / Ponia sekretorė Žanras: Drama Metai: 2014 Sezonas-Serija: *S01* Režisierius: Barbara Hall Vaidina: Téa Leoni, Geoffrey Arend, Tim Daly, Patina Miller, Erich Bergen, Kathrine Herzer, Evan Roe, Zeljko Ivanek, Bebe Neuwirth, Wallis Currie-Wood, Sebastian Arcelus, Keith Carradine. Aprašymas: Žvilgsnis į valstybės sekretorės asmeninį ir profesinį gyvenimą, kaip ji bando savo ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Madam Secretary / Ponia sekretorė *S01* (2014) [HDTVRip] Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Madam Secretary / Ponia sekretorė


Žanras: Drama
Metai: 2014

Sezonas-Serija: *S01*

Režisierius: Barbara Hall
Vaidina: Téa Leoni, Geoffrey Arend, Tim Daly, Patina Miller, Erich Bergen, Kathrine Herzer, Evan Roe, Zeljko Ivanek, Bebe Neuwirth, Wallis Currie-Wood, Sebastian Arcelus, Keith Carradine.

Aprašymas: Žvilgsnis į valstybės sekretorės asmeninį ir profesinį gyvenimą, kaip ji bando subalansuoti savo darbą ir šeiminį gyvenimą.

IMDB

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - "SDI"

Kokybė: WEB-DL
Video: 852x480 (16:9), 23,976 kps, 1336 Kbps
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s

Serialo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų