Torentas "Moderni šeima / Modern Family *S04-05* (2013-2014) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Moderni šeima Žanras: Komedija Metai: 2013-2014 Sezonai: *S04-05* Režisierius: Gail Mancuso, Michael Alan Spiller, Jason Winer, Steven Levitan, Beth McCarthy-Miller Vaidina: Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Sarah Hyland, Nolan Gould, Ariel Winter ir kiti. Aprašymas: Intriguojantis jumoro serialas, kuriame išvysite 3 :...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Moderni šeima / Modern Family *S04-05* (2013-2014) [BDRip] Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Moderni šeima

Žanras: Komedija
Metai: 2013-2014

Sezonai: *S04-05*

Režisierius: Gail Mancuso, Michael Alan Spiller, Jason Winer, Steven Levitan, Beth McCarthy-Miller
Vaidina: Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Sarah Hyland, Nolan Gould, Ariel Winter ir kiti.

Aprašymas: Intriguojantis jumoro serialas, kuriame išvysite 3 visiškai skirtingas šeimas, bei jų gyvenimus ir giminystės ryšius. Labiausiai intriguoja gėjų porelė, kuri turi įvaikintą mažylį. Taip pat, seriale vaidina Ed O'Neill puikiai visiems pažįstamas iš serialo „Vedęs ir turi vaikų“.

IMDB

Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 280x720 : 23.976 fps
Audio: AAC : 2 channels : 44.1 KHz

Serialo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų