Torentas "Okupuoti / Occupied *S01* (2015) [WEBDL] Dramos, Trileriai" :: PiratuSala.lt

Okupuoti Žanras: Dramos, Trileriai Metai: 2015 Sezonas: *S01* - Nėra antros serijos Režisierius: Karianne Lund, Jo Nesbø, Erik Skjoldbjærg Vaidina: Henrik Mestad, Eldar Skar, Ane Dahl Torp, Ragnhild Gudbrandsen, ... Aprašymas: Europos Sąjungoje kyla energetikos krizė, nes Norvegija yra gana stambi kuro tiekėja ES šalims. Todėl Rusija, sudariusi slaptą sandorį su ES šalimis, įsiveržia į ir ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Okupuoti / Occupied *S01* (2015) [WEBDL] Dramos, Trileriai Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Okupuoti


Žanras: Dramos, Trileriai
Metai: 2015

Sezonas: *S01* - Nėra antros serijos

Režisierius: Karianne Lund, Jo Nesbø, Erik Skjoldbjærg
Vaidina: Henrik Mestad, Eldar Skar, Ane Dahl Torp, Ragnhild Gudbrandsen, ...

Aprašymas: Europos Sąjungoje kyla energetikos krizė, nes Norvegija yra gana stambi kuro tiekėja ES šalims. Todėl Rusija, sudariusi slaptą sandorį su ES šalimis, įsiveržia į Norvegiją ir okupuoja dalį valstybės, kad galėtų valdyti išteklių gavybą ir vėl išgauti juodąjį auksą.

IMDB

Kalba: LT (Prof., vienbalsis)
Kokybė: WEBDL
Video: AVC : 1 000 Kbps : 640x360 : 25.000 fps
Audio: AAC : 96.0 Kbps : 2 channels : 44.1 KHz / 22.05 KHz

Serialo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųlokis 9
KomentarasParašė 2017-07-15 07:54
Piratų piratas


Naudinga: 0

kaip suprast tas serijas po 1serijos seka 3 serija ir as gavau tik 9 serijas cia sumasyta ar cia pilotine 1-2 serijos ir taip pat paskutines 9-10 serijos ???
nes dabar cia niko neaisku??

Redagavo lokis (2017-07-15 07:55)