Torentas "Prokurorai *S01* (2002-2003) [WEBRip] Kriminalas" :: PiratuSala.lt

Prokurorai Žanras: Kriminalas Metai: 2002-2003 Sezonas-Serija: *S01* Režisierius: Raimundas Banionis Vaidina: Saulius Balandis, Algirdas Gradauskas, Rimantas Bagdzevičius, Aušra Pukelytė, Almantas Vaišnys Aprašymas: Prokuroras Tadas Vitkus po atleidimo iš generalinės prokuratūros dėl autoritetų nepaisymo ir savivaliavimo, ateina dirbti į apygardos prokuratūrą, kuriai vadovauja Marijonas du -...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Prokurorai *S01* (2002-2003) [WEBRip] Kriminalas Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Prokurorai


Žanras: Kriminalas
Metai: 2002-2003

Sezonas-Serija: *S01*

Režisierius: Raimundas Banionis
Vaidina: Saulius Balandis, Algirdas Gradauskas, Rimantas Bagdzevičius, Aušra Pukelytė, Almantas Vaišnys

Aprašymas: Prokuroras Tadas Vitkus po atleidimo iš generalinės prokuratūros dėl autoritetų nepaisymo ir savivaliavimo, ateina dirbti į apygardos prokuratūrą, kuriai vadovauja Marijonas Kontrimas, kolegų vadinamas Maryte. Prokurorui talkina du bendražygiai - teisės studentas Laika ir kriminalistas Bulvė. Vyrai tiria bylas. Prasidėjusi byla dėl Mažeikių naftos pražudo Tado mylimąją Neringą, kuri draugui palieka mažametį sūnų Gytį iš pirmosios santuokos. Tadas siekia keršto. Po draugės žūties vyras persikrausto į kitą butą, prasideda problemos dėl vaiko, nes amžinai tenka dirbti, o Gytį reikia pasiimti iš mokyklos ar būrelio. Jaunuolis dažnai būna vienas namuose. Marytės šeimą taip pat ištinka krizė - pirmoji žmona Vilija jam neleidžia matytis su sūnumi, o antroji žmona Rima visada prikaišioja, kad vyras grįžta namo paryčiais. Marijonas dažnai nakvoja pas Tadą su kuriuo vis labiau suartėja. Praėjus kuriam laikui po Neringos žūties, į prokuratūrą atvyksta dirbti jauna ir žavi tyrėja Ieva. Mergina simpatizuoja Tadui, tačiau šis ją atstumia. Galiausiai serialo pabaigoje pora nutaria gyventi kartu. Laika pasiperša nusikalstamo pasaulio autoritetu laikomo Tarano dukrai Jurgai, o Marijonas palikęs antrąją žmoną grįžta gyventi pas Viliją.

Serialą sudaro 33 serijos. Pirmosios 14 serijų turi pavadinimus, o nuo 15 serijos serialas skiriamas į istorijas - vienai istorijai skiriamos 4 serijos. Pirmąjį ketvertą sudaro Mažeikių naftos byla, per kurią nušaunama Neringa. Vėliau analizuojamas striptizo klubo ir į užsienį vežamų merginų gyvenimas. Striptizo klube užsimaskavusi įsidarbina Ieva, kuri po sėkmingo darbo priimama į prokuratūrą. Vėliau tiriamos nelegalios kovos ir senukus žudančio bei sau palikimu visą jų turtą pagrobiančio buvusio satanisto Rutkausko medžioklė.Taip pat prokurorai susidūrė su nusikaltėliais, mokyklose pardavinėjančiais narkotines medžiagas. Incidento metu nukenčia Gytis ir Tarano sūnus. Ligoninėje Laika susipažįsta su Tarano dukra.


Kalba: Lietuvių (Originalas)
Kokybė: WEBRip
Video: AVC, 496x360 (1.378), 25.000 fps, 322 Kbps (0.072 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 44.1 KHz, 2 ch, 96.0 Kbps, VBR

Serialo pristatymas:

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų