Informacija :: PiratuSala.lt

Perspektyvus torentų tinklalapis, turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 
Informacija
Atsiprašome

Norint, kad sistema veiktų tinkamai yra įjungtas 8000 registruotų narių limitas.

Neaktyvūs nariai trinami kas diena, todėl prašome pabandyti užsiregistruoti vėliau arba prašome kreiptis į savo pažįstamus, kurie jau užsiregistravę ir turi atliekamą pakvietimą, bei gali jį jums atsiųsti.