Torentas "Deadpool 2 (2018) [HDTS, LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)] Veiksmo, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Deadpool 2 Orginalus pavadinimas: Deadpool 2 Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija Metai: 2018 Režisierius: David Leitch Vaidina: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Leslie Uggams, Karan Soni, Brianna Hildebrand, Jack Kesy, Eddie Marsan Apie filmą: Įžūlusis Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) – buvęs specialiųjų pajėgų kariškis. Sunkiai jis ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Deadpool 2 (2018) [HDTS, LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)] Veiksmo, Nuotykių, Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Deadpool 2


Orginalus pavadinimas: Deadpool 2
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija
Metai: 2018

Režisierius: David Leitch
Vaidina: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Leslie Uggams, Karan Soni, Brianna Hildebrand, Jack Kesy, Eddie Marsan

Apie filmą: Įžūlusis Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) – buvęs specialiųjų pajėgų kariškis. Sunkiai susirgęs jis ryžosi eksperimentiniam gydymui ir tapo klaikiai bjauriu išoriškai, tačiau stipriu fiziškai.

Apsipratęs su kūno pokyčiais, jis neplanavo tapti pasaulio gelbėtoju. Tačiau piktybiški niekšeliai vaikinui simpatijos nekelia, todėl, progai pasitaikius, jis mielai „atstato teisingumą“.

Pirmojoje dalyje išgyvenęs visus pavojus, šįkart Deadpoolas siekia išmokti gyventi su prarastu skonio pojūčiu. Todėl svajoja tapti karščiausiu užkandinių tinklo „Mayberry‘s“ barmenu.

Ieškodamas savo kelio šiame pasaulyje, ir retkarčiais pasidairydamas, ar skersgatvyje nesimėto laiko mašina, liežuvio už dantų nelaikantis Veidas ir vėl įsivelia į šimtus pavojingų nesusipratimų – jo laukia kautynės su mirtį sėjančiomis nindzėmis, japonų kriminalinės organizacijos Jakudza grupuotėmis, seksualiai agresyviais keturkojais ir net kietašikniais metalistais.

Keliaujančio po pasaulį, kad sužinotų šeimos, draugystės ir skonio svarbą, Veido laukia naujos pažintys ir atradimai, ir net kavos puodelis su „geriausio pasaulyje meilužio“ užrašu.

„Deadpool 2“ bus jau dvidešimtoji „Marvel“ komiksų ekranizacija ir, pasak žiūrovų, vienas laukiamiausių 2018-ųjų metų filmų.

IMDB

Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + EN
Kokybė: HDTS
Video: AVC, 1280x720 (2.503), 30.000 fps
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s CBR
Audio: Anglų AAC-LC, 48,0 kHz, 2 kanalai

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
marvelMeiLuZiS 7
KomentarasParašė 2018-07-12 19:06
Piratas


Naudinga: +1

Kokybe nera ideali, bet ziureti galima

Redagavo MeiLuZiS (2018-07-12 19:09)

 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2018-07-12 19:56Naudinga: 0

MeiLuZiS Paskelbta:
Kokybe nera ideali, bet ziureti galima


Manau verta palaukti gerenes :-)