Torentas "Человек на Луне / First Man (2018) [TS,] драма, биография" :: PiratuSala.lt

Человек на Луне Orginalus pavadinimas: First Man Žanras: драма, биография Metai: 2018 Režisierius: Дэмьен Шазелл Vaidina: Клер Фой, Райан Гослинг, Пабло Шрайбер, Кристофер Эбботт, Итэн Эмбри, Киран Хайндс, Джейсон Кларк, Кайл Чандлер, Кори Столл, Шей Уигэм Apie filmą: Судьба любит смельчаков, а Нил Армстронг однозначно принадлежит к их числу. Весь мир знает его имя, но мало кому известно, TS...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Человек на Луне / First Man (2018) [TS,] драма, биография Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Человек на Луне

Orginalus pavadinimas: First Man
Žanras: драма, биография
Metai: 2018

Režisierius: Дэмьен Шазелл
Vaidina: Клер Фой, Райан Гослинг, Пабло Шрайбер, Кристофер Эбботт, Итэн Эмбри, Киран Хайндс, Джейсон Кларк, Кайл Чандлер, Кори Столл, Шей Уигэм

Apie filmą: Судьба любит смельчаков, а Нил Армстронг однозначно принадлежит к их числу. Весь мир знает его имя, но мало кому известно, какой ценой астронавту дался маленький шаг, ставший огромным скачком для всего человечества.

IMDB

Kalba:Дублированный
Kokybė: TS
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1796 kbps avg, 0.34 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~384 kbps

Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų