Torentas "Mergina traukiny / The Girl on the Train (2016) [CAMrip EN+LT-SuB] Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Mergina traukiny Originalus pavadinimas: The Girl on the Train Žanras: Mistinis, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Tate Taylor Vaidina: Emily Blunt, Haley Bennett, Rebecca Ferguson, Justin Theroux ... Apie filmą: Kasdien į darbą važinėdama traukiniu, Reičel pro langą stebi nepažįstamos jaunos šeimos gyvenimą. Tos kelios kasdien pavagiamos akimirkos moteriai skaudžiai primena neseną jos vyrą,...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Mergina traukiny / The Girl on the Train (2016) [CAMrip EN+LT-SuB] Mistinis, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Mergina traukiny

Originalus pavadinimas: The Girl on the Train
Žanras: Mistinis, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Tate Taylor
Vaidina: Emily Blunt, Haley Bennett, Rebecca Ferguson, Justin Theroux ...

Apie filmą: Kasdien į darbą važinėdama traukiniu, Reičel pro langą stebi nepažįstamos jaunos šeimos gyvenimą. Tos kelios kasdien pavagiamos akimirkos moteriai skaudžiai primena neseną jos pačios istoriją. Reičel turėjo mylimą vyrą, planavo šeimos pagausėjimą, tačiau netikėtai viskas baigėsi: vyras pareiškė išeinantis pas kitą. Laime spinduliuojanti pora tampa paskutine Reičel gelbėjimosi nuo depresijos priemone.

Vieną dieną Reičel sužino sukrečiančią naujieną: jos kasdien stebėta moteris rasta nužudyta. Policijai papasakojusi apie minėtą vakarą pro traukinio langą galbūt matytą įtariamą žudiką, po kelių dienų Reičel netikėtai pati tampa įtariamąja. Ar gali būti taip, kad lemtingąjį vakarą į barą užsukusi moteris tik įsivaizduoja kažką mačiusi, o tiesa – kur kas labiau šokiruojanti?

IMDB

Originali kalba: EN
Subtitrai: Lietuvių mėg.
Kokybė: CAMrip
Video: MPEG 4 AVC, 1079 kbps, 720x392, 29.970 fps
Audio: AC-3, 192 kbps, 2 channels, 48 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų