Torentas "Vajana / Moana (2016) [TS LT] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Vajana Originalus pavadinimas: Moana Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2016 Režisierius: Ron Clements, Don Hall, John Musker, Chris Williams Vaidina: Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Temuera Morrison ... Apie filmą: Prieš tris tūkstančius metų Ramųjį vandenyną skersai ir išilgai išmaišę drąsiausi pasaulio jūrininkai rado daugybę nuostabiausių salų ir kerinčio grožio...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vajana / Moana (2016) [TS LT] Animacinis, Nuotykių, Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vajana


Originalus pavadinimas: Moana
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Ron Clements, Don Hall, John Musker, Chris Williams
Vaidina: Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Temuera Morrison ...

Apie filmą: Prieš tris tūkstančius metų Ramųjį vandenyną skersai ir išilgai išmaišę drąsiausi pasaulio jūrininkai rado daugybę nuostabiausių salų ir kerinčio grožio gamtos kampelių.

O dabar atėjo eilė narsiai mergaitei, vardu Vajana, keliauti į platųjį pasaulį ir išgelbėti savo tautą.

Nuostabi ir iššūkių pilnoje mergaitės kelionėje Vajana susipažins su pusdieviu Maui, ir drauge jie pažins neaprėpiamai didelius vandenynus, sutiks šiurpą keliančių monstrų ir ras atsakymus apie narsiuosius Vajanos protėvius ir kilnią jos misiją šiame pasaulyje.

„Vajana“ – jau 56-asis kino studijos „Walt Disney Animation Studios“ animacinis šedevras.

Akių nuo ekrano atitraukti neleidžianti animacija, žavingi personažai ir nuostabi muzika mažiems bei dideliams kino žiūrovams taps nepamirštamu rudens kino nuotykiu, priminsiančiu šiltas vasaros dienas pajūryje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) (Dubliuotas) - [Iš kino salės]

Kokybė: TS
Video: MPEG-4 Visual 720 x 405 (1.778) at 30.000 fps
Audio: AAC 2kanalai, 44,1 KHz / 22,05 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų