Torentas "2 Barai *S02E01* (2017) [WEB-DL] Realybės šou" :: PiratuSala.lt

2 Barai Žanras: Realybės šou Metai: 2017 Sezonas-Serija: *S02E01* Aprašymas: Populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ – tai intriguojančios ir dėmesį kaustančios konkurencinės kovos, tikras gyvenimas, intrigos ir meilė. Pajūryje įsikūrusiame pramogų komplekse „Atostogų parkas“ apsigyvens net dvylika bebaimių ir charizmatiškų dalyvių, kurie bus padalinti į dvi komandas po šešis šou ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

2 Barai *S02E01* (2017) [WEB-DL] Realybės šou

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


2 Barai

Žanras: Realybės šou
Metai: 2017

Sezonas-Serija: *S02E01*

Aprašymas: Populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ – tai intriguojančios ir dėmesį kaustančios konkurencinės kovos, tikras gyvenimas, intrigos ir meilė. Pajūryje įsikūrusiame pramogų komplekse „Atostogų parkas“ apsigyvens net dvylika bebaimių ir charizmatiškų dalyvių, kurie bus padalinti į dvi komandas po šešis žmones. Realybės šou dalyviai filmavimo kamerų bus stebimi 24 valandas per parą. Šou nugalėtojas pelnys neįkainojamą prizą – sėkmę nulemsiantį žvaigždės kontraktą!

Dalyviai ne tik dieną ir naktį dirbs bare pramogų komplekse „HBH“, kovos dėl klientų, atliks specialias projekto kūrėjų ar žiūrovų pasiūlytas užduotis, rengs išskirtinius vakarėlius baro lankytojams, bet ir linksmins poilsiautojus iš visos Lietuvos.

Dviem tarpusavyje konkuruojančioms dalyvių komandoms vadovaus Ramūnas Vyšniauskas ir Vitalijus Cololo. Tiesiogines projekto transliacijas ves ir pernai žiūrovus sužavėjęs vedėjų duetas – Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius.

„2 Barai“ – kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį 21 val. per TV3 ir visą parą portale tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį, 19:30 val., iš saulėtame pajūryje esančios „Floros Simfonijos“ TV3 žiūrovų lauks tiesioginės transliacijos, kuriose du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis įnirtingoje išlikimo kovoje.

Laidos Įrašas:Kalba: LT
Kokybė: WEB-DL
Video: AVC : 1 100 Kbps : 1 024X576 : 25.000 fps
Audio: AAC : 96.0 Kbps : 2 channels : 32.0 KHz
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų