Torentas "Eurovizijų virusas *S01 E01* (2017) [TVRip] Dokumentika" :: PiratuSala.lt

Eurovizijų virusas Žanras: Dokumentika Metai: 2017 Sezonas-Serija: *S01 E01* Režisierius: Claire Laborey Vaidina: Daug zmoniu Aprašymas: Pirmojo šių metų „Eurovizijos“ pusfinalio išvakarėse LRT TELEVIZIJA rodė prancūzų dokumentinį filmą „Eurovizijų virusas“. „Euroviziją“ – seniausią Europos dainų konkursą – mūsų žemyno šalys ir jų žiūrovai vertina labai skirtingai. Vieniems tai – muzikos o –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Eurovizijų virusas *S01 E01* (2017) [TVRip] Dokumentika

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Eurovizijų virusas


Žanras: Dokumentika
Metai: 2017

Sezonas-Serija: *S01 E01*

Režisierius: Claire Laborey
Vaidina: Daug zmoniu

Aprašymas: Pirmojo šių metų „Eurovizijos“ pusfinalio išvakarėse LRT TELEVIZIJA rodė prancūzų dokumentinį filmą „Eurovizijų virusas“.
„Euroviziją“ – seniausią Europos dainų konkursą – mūsų žemyno šalys ir jų žiūrovai vertina labai skirtingai. Vieniems tai – svarbiausias populiariosios muzikos metų įvykis, o kitiems – tik bereikšmis karnavalas.


Kalba: LT
Laikas: 52 min 12 s
Subtitrai: LT (mėgėjiški)
Kokybė: TVRip
Video: AVC at 7 600 kb/s , 1920 x 1080 at 25.00 fps
Audio: AC-3 at 192 Kbps , 48,0 KHz

Filmo pristatymas:


[/img]
[/img]
[/img]

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisSeniukas21
KomentarasParašė 2017-05-15 01:00Naudinga: 0

Erelis davai paskleisk :)