Torentas "Išlikimas: Filipinai / Survivor *S25 Complete* (2012) [WEB-DLRip] Išlikimo realybės šou" :: PiratuSala.lt

Išlikimas: Filipinai Žanras: Išlikimo realybės šou Metai: 2012 Sezonas-Serija: *S25 Complete* Režisierius: Charlie Parsons Vaidina: Jeff Probst Aprašymas: Survivor – JAV išlikimo realybės šou, kuriamas CBS kanale. Šou formatas perpirktas iš švedų SVT kanalo. Dalyviai viso šou metu turi gyventi laukinėje gamtoje, kas 3 dienas išbalsuodami po dalyvį, kol lieka du dalyviai. Nugalėtojas buvusių...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Išlikimas: Filipinai / Survivor *S25 Complete* (2012) [WEB-DLRip] Išlikimo realybės šou Sidabrinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Išlikimas: Filipinai

Žanras: Išlikimo realybės šou
Metai: 2012

Sezonas-Serija: *S25 Complete*

Režisierius: Charlie Parsons
Vaidina: Jeff Probst

Aprašymas: Survivor – JAV išlikimo realybės šou, kuriamas CBS kanale. Šou formatas perpirktas iš švedų SVT kanalo. Dalyviai viso šou metu turi gyventi laukinėje gamtoje, kas 3 dienas išbalsuodami po dalyvį, kol lieka du dalyviai. Nugalėtojas išrenkamas buvusių varžovų balsais.

Filipinai – vienas gražiausių ir nuošaliausių kampelių pasaulyje. Pietryčių Azijos vandenyne išsibarstę tūkstančiai salų, kuriuose gausu gražių ir pavojingų gyvūnų. Šioje nuostabioje gamtoje didžiulės audros kyla akimirksniu. Penkiolika amerikiečių, suskirstytų į tris gentis, jau pradėjo didžiausią nuotykį savo gyvenime.
Tai įdomiausias ir pavojingiausias televizijos žaidimas. Per dvidešimt keturis sezonus žaidimą užbaigė ne visi. Ne savo noru pasitraukę iš žaidimo dalyviai mąstė ar galėjo laimėti, kiti dalyviai nežino, kad jie grįžo užbaigti nebaigto žaidimo.
Ar senbuviai laimės? O gal milijoną dolerių laimės vienas iš naujokų? Trisdešimt devynios dienos, aštuoniolika žmonių, vienas nugalėtojas.

Kalba: LT (Prof., vienbalsis - Tomas Bandza, SDI)
Kokybė: WEB-DLRip
Video: AVC : ~1 750 kb/s : 1024 X 576 : 29.970 fps
Audio: AAC : ~220 Kbps : 6 channels : Lithuanian

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų