Torentas "M.A.M.A Metų Muzikos Apdovanojimai (2015) [PDTV]" :: PiratuSala.lt

M.A.M.A Metų Muzikos Apdovanojimai Metai: 2015 Vaidina: Marijonas Mikutavičius, Džordana Butkutė, Bavarija, G&G Sindikatas, Linas Adomaitis, Biplan, Inga Valinskienė, Alina Orlova, Leon Somov & Jazzu, Mantas Jankavičius, Nelly Paltinienė, Žilvinas Žvagulis, Monika Linkytė, Edmundas Kučinskas, Man-go, Nervas, Colours Of Bubbles ir kiti. Aprašymas: Ketvirtus metus iš eilės bus surengta...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

M.A.M.A Metų Muzikos Apdovanojimai (2015) [PDTV]

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


M.A.M.A Metų Muzikos Apdovanojimai

Metai: 2015

Vaidina: Marijonas Mikutavičius, Džordana Butkutė, Bavarija, G&G Sindikatas, Linas Adomaitis, Biplan, Inga Valinskienė, Alina Orlova, Leon Somov & Jazzu, Mantas Jankavičius, Nelly Paltinienė, Žilvinas Žvagulis, Monika Linkytė, Edmundas Kučinskas, Man-go, Nervas, Colours Of Bubbles ir kiti.

Aprašymas: Ketvirtus metus iš eilės bus surengta grandiozinė lietuviškos popscenos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. Ceremonijos metu bus apdovanoti geriausi įvairių sričių ir stilių (pop, rock, hip-hop, elektroninės muzikos) Lietuvos dainininkai, muzikantai, muzikos grupės, prodiuseriai, dainos, vaizdo klipai, jaunieji talentai bei įteikta išskirtinė nominacija už nuopelnus lietuviškai muzikai.


Kalba: LT
Kokybė: PDTV
Video: 720x400 (1.80:1), 25 fps, XviD build 65 ~2131 kbps avg, 0.30 bit/pixel
Audio: 44.1 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbps
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų