Torentas "Pasienio sargyba *S01E09* (2016) [PDTV] TV laida" :: PiratuSala.lt

Pasienio sargyba Žanras: TV laida Metai: 2016 Sezonas-Serija: *S01E09* Režisierius: N/A Vaidina: N/A Aprašymas: Naująjį sezoną BTV pradeda su nauja adrenalino kupina realybės drama „Pasienio sargyba“. Šiame projekte žiūrovai turės progą dalyvauti ekstremaliose ir sudėtingose operacijose. Turbūt retas susimąsto, kokį sunkų ir adrenalino kupiną darbą atlieka Lietuvos pasieniečiai. Ir net su ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pasienio sargyba *S01E09* (2016) [PDTV] TV laida

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Pasienio sargyba


Žanras: TV laida
Metai: 2016

Sezonas-Serija: *S01E09*

Režisierius: N/A
Vaidina: N/A

Aprašymas: Naująjį sezoną BTV pradeda su nauja adrenalino kupina realybės drama „Pasienio sargyba“. Šiame projekte žiūrovai turės progą dalyvauti ekstremaliose ir sudėtingose operacijose.
Turbūt retas susimąsto, kokį sunkų ir adrenalino kupiną darbą atlieka Lietuvos pasieniečiai. Ir net nenutuokia, su kuo jiems tenka susidurti kiekvieną dieną: nuo rimtų nusikaltėlių gaudymo ir pasalų rengimo sučiumpant kontrabandininkus iki nelegaliai kirtusių Lietuvos sieną imigrantų paieškų pelkėse.
Filmavimo komanda stebėjosi Lietuvos pasieniečių ištverme, pasirengimu ir iššūkiais, su kuriais jiems tenka susidurti. „Filmuodami „Pasienio sargybą“ patekome į tokias situacijas, į kurias nelinkėtume patekti nė vienam“, – patirtimi dalijosi projekto prodiuseriai.
Štai ką tik Lietuvos pasienio pareigūnai atliko itin pavojingą operaciją sulaikant kontrabandos gabentojus per Lietuvos pasienį. Miške paslėptame automobilyje jie rado kontrabandinių cigarečių už 40 tūkst. eurų. Surengę pasalą, pasieniečiai pralaukė kelias valandas ir galiausiai sučiupo įtariamuosius. Ši pavojinga operacija buvo užfiksuota naujos BTV laidos „Pasienio sargyba“ kamerų ir bus rodoma televizijos ekranuose jau visai netrukus.
Pasiruoškite Lietuvos pasienio pareigūnų darbą pamatyti iš arti jau spalio 5-ąją, laida „Pasienio sargyba“ – trečiadieniais, 21 val. per BTV.

Kalba: LT originali
Kokybė: PDTV
Video: AVC, 720x400 (16/9), 25.000 fps, 1 600 Kbps (0.222 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, 128 Kbps, CBR (Lithuanian)

Filmo pristatymas:

[youtube]N/A[/youtube]

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų